Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem múló aranyérrel mi a teendő?

Nem múló aranyérrel mi a teendő?

Figyelt kérdés
Két hete van, sűrű és kemény székelés miatt jött elő, most először. Már 7 éve élek vele, eddig csak vérzett, fájt, de nem jött ki. Múlt hét előtt kijött egy nagy babszemnyi csomó, ami szinte eltakarja a végbélnyílást. Most már van 2 babszemnyi dudor rajta. Mosom meleg vízzel minden székelés után, pihenek vele, semmit nem merek csinálni, már az őrültbe kerget, most már fáj is. Kúpot írt az orvos,d e szerintem ez behelyezésnél csak még jobban felsérti az aranyeret meg a nyílást. A krémet gyakorlatilag a hajamra kenhetem, a Neugranormon is fingot ér. Két napig nem mostam egyfolytában, erre már fáj és kijött a második ér is. Ma horgászni voltam, jórészt álltam, így még rosszabb. Egyébként erős köhögéstől jött ki. Sportolni sem tudok tőle, a halálba kerget. Mit csináljak?

2015. okt. 24. 20:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Jav: erős köhögéstől + kemény és sűrű székelőstől jött ki (néha 5x végzem a dolgom egy nap)
2015. okt. 24. 20:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Dokihoz vissza és sebészet-műtét. Ha megtudod fizetni, lézeres műtét.
2015. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 acelsziv ***** válasza:
Most ez talán viccesen hangzik, de egy ismerősöm próbaképp elkezdett kollagént fogyasztani és elmondta, hogy többek között eltűnt az aranyere - megerősödtek a kötőszövetek.
2015. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Proktis-M krémmel kenegesd és ha nem javul menj sebészetre.
2015. okt. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. Megműttetni szerintem nem fogom, mivel újra meg fog jelenni.
2015. okt. 25. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!