Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kerékpározás után lezsibbadt...

Kerékpározás után lezsibbadt a péniszem és már egy fél órája nem tudok életet lehelni belé. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Előre is köszi az értelmes válaszokat.

2015. júl. 1. 14:57
 1/9 szamo77db ***** válasza:
Először az ugrott be a kérdésed olvasva, hogy biztosan nagyon kényelmetlen volt a nyereg. Aztán az jutott eszembe, hogy egyszer egy kedves urológus doktornő mondta nekem, hogy a kerékpározás a férfiak számára mindig trauma. Hogy mi a teendő, azt sajnos nem tudom, mert nem jártam így soha. Ha nem szűnik meg a panaszod rövid idő (2-3 nap) alatt, orvoshoz kellene fordulni vele.
2015. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kényelmetlen a nyereg. Ebben igazad van. Már ültem egy nagyon kényelmes versenykerékpár nyergen kerékpáros nadrág nélkül a 3 óra alatt sem zsibbadt le a péniszem.
2015. júl. 1. 15:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Bízd meg a barátnőd, hogy tutujgassa kicsit a hancúrlécet.
2015. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vegyel egy jo nyerget ... es az sem art, ha ugy van beallitva ahogy kell. Sajnos a jo nyergeknek eleg borsos az ara, de az egeszsegedet es a kozerzetedet figyelembe veve "kifizetodik".


[link] (en a selle smp dynamic-ot hasznalom)


[link] (ezek is eleg jok)

2015. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jól írja az 1 es válaszoló.A nemi szervekhez vezető vastag ér pontosan ott halad el,és a nyereg nagyon jól össze tudja nyomni .Ezáltal meg szünik a váráramlás .

Van egy szabály ,legalább 20 percenként fel kell állni,és úgy pedálozni 1-2 percet .Ekkor újra indul a véráramlás .A versenyzők sem azért állnak fel a nyeregből,hogy gyorsitani tudjanak,hanem éppen ezért .

2015. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne dőlj be a linkben látott nyergeknek,azok mind eladásra készülnek .

Előző

2015. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm a válaszokat. Kb mennyi idő mire visszatér belé az élet ? Egy holnapra kb jó lehet ? Nincs barátnőm aki tudná tutujgatni :).

Mondjuk 110%-ban az én hibám letekerni 125km-ert kényelmetlen nyereggel, kerékpáros nadrág nélkül. A hétvégén szerintem veszek egy nagyon penge nyerget meg gatyót. Egyébként az interneten angol fórumokon olvastam, hogy a profi bringások az ilyen gondok miatt nem bírják olyan sokáig az ágyban. Ennek mennyire van valóságalapja?

2015. júl. 1. 17:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Már eltelt 2 nap. Erekcióm van. Azért elmenjek dokihoz ?
2015. júl. 3. 09:47
 9/9 szamo77db ***** válasza:
És ejakulációd is van? Fájdalmat, valamilyen kellemetlenséget érzel-e? Ha ezek nincsenek, normálisan működnek a dolgok, akkor nem muszáj orvoshoz menni.
2015. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!