Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tüntethetném el a belső...

Hogy tüntethetném el a belső combomról a narancsbőrt? Milyen belső combra való gyakorlatok vannak?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és elég rég óta, nagyjából 3 éve van narancsbőröm. Szerintem valamennyire a genetika is benne lehet a dologban.

Sportolok, egészségesen étkezem, elég régóta azon vagyok, hogy eltűnjön a belső combomon lévő narancsbőr. Az egész combomon ott van, nem csak a felső részen, és nagyon nagyon utálom, nulla önbizalmam van miatta. Még ha a fenekemnél lenne, azt nagyjából el lehet takarni, amíg nem sikerül eltüntetni, de itt látszik a ruhában, sortban, mindenhogy.

Egyébként a fenekemen is volt egy kevés, de mióta nagyjából rendesen iszok az eltűnt, de a belső combomnál ugyanolyan maradt.

Milyen gyakorlatokat ajánlotok? Miket csináljak, hogy eltűnjön?



2015. júl. 9. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyit mond ez neked,ha nem akkor rákeresel vagy nem de ezzel tüntethető el-kalóriadeficitbe rakott szálkásító diéta és aerob edzés.
2015. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!