Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » FONTOS! Mitől fájhat a bal herém?

FONTOS! Mitől fájhat a bal herém?

Figyelt kérdés
Pár napja kb 2-3 elkezdett fájni a bal herém de csak akkor ha hozzá érek, vagy ha a lábammal össze nyomom a kettőt. Más szóval csak nyomásra fáj. Ma megneéztem, hogy van e ott valami és azt vettem észre a bőr alatt hogy egy pici kidudorodás van, mint egy pici szúnyog csípés és ha ahhoz hozzá érek fáj. Nem tudom hogy ez mennyire lehet súlyos de nagyon nem merek erről beszélni senkinek még. 14 éves fiú vagy. kb napi 1x maszturbálok 15cm álva. rendesen tisztálkodom ha ez számít és van fanszőrzetem. Ha tudjátok, hogy ilyen korba milyen here problémák léphetne elő légyszives írjátok le.
2015. nov. 2. 20:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
"Mert falun lakom, kb fél óra az út a legközelebbi városba + még onnan városi busszal nem tudom, hogy hova kell menni és időm sincs rá. minden nap délután 4 re érek haza + 1.5 ór tanulás" - Esetleg a szüleidhez nem fordulnál? Ők tudnák, hogy hova kell menni. De azt sem hiszem, hogy 14 évesen a netet használva ki tudsz ide írni egy kérdést, de azt nem tudod megnézni, hogy hol van a közeli városban urológiai rendelés.
2015. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen, meg tudnám nézni, de akkor se tudnék oda elmenni. A szüleimnek még nem szóltam, mert nem nagyon merek ilyen nemi dolgokról beszélgetni, minden másról tudok, de ezt elég nehéz elmondanom.
2015. nov. 2. 21:21
 13/17 anonim ***** válasza:

" mert nem nagyon merek ilyen nemi dolgokról beszélgetni" - Ez nem "ilyen nemi dolog", hanem egészségügyi probléma, amiből akár komoly gond is lehet.

De csinálsz amit akarsz!

2015. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Figyelj csak, szerintem is simán lehet szőrtüszőgyulladás az alapján, amit elmondtál. Azért lenne jó, ha elmennél a háziorvoshoz (és oda el tudsz egyedül is, ha jól értettem), mert ha tényleg egy ilyen egyszerű dologról van szó, azt ő is tudná diagnosztizálni és kezelni! És megnyugodnál. Ha mégsem szőrtüszőgyulladás, hanem valami komolyabb és a háziorvos beutal az urológiára, akkor még mindig ráérsz beszélni a szüleiddel. De egyébként ezt egyáltalán nem kell szégyellni, hiszen nem valami fertőző nemi betegséget szedtél össze! (Pedig ha az lenne a helyzet, akkor is el kéne valahogy menni orvoshoz...)
2015. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A kis dudort ne piszkáld az magától visszafog húzodni.

Nem sokára középsuliba mész így nyugodtan egyedül elmehetsz már urológushoz,hisz nem laksz messze a várostól.

De ha nem mersz oda elmenni a háziorvosodhoz is elmehetsz egyedül,bár szerintem oda sokal cikibb menni és neki elővenni,a legtöbb háziorvos nő és ott elkülönített vizsgáló nincs így premier plánban a aszisztens is mindent lát majd és évekig odajársz mêg.Jobb ott urológusnál elővenni akit aztán nem igazán fogsz többet látni.

2015. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok mindenki, a tegnapi nap folyamán készítettem egy képet ha esetleg tud valaki képről megállapítani valamit annak örülnék, ha lehet nem kell több orvoshoz menj, beszélj a szüleiddel üzenet, mert felfogtam.

Előre is köszönöm!


[link]

2015. nov. 4. 21:27
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajna képről nem tudok mit mondani.Lehet egy kis mirigy akár ami pár hét alatt visszahúzodik vagy pici visszér.Orvostudakozó van a neten.Ott urologus orvosnak tudsz írni,akár fotót csatolni az írásodhoz oda is írhatsz akár.
2015. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!