Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akiket herevisszérrel műtöttek...

Akiket herevisszérrel műtöttek, veletek is volt hasonló?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet,hogy már lassan másfél éve,hogy engem ezzel kezeltek,egyszerű műtét volt,mint az lenni szokott,3 napig voltam kórházban aztán haza engedtek,utána egy meghatározott időpontig nem terheltem meg magam,mivel megtiltották,hogy például testnevelésre járjak. A fájdalom el is múlt,de rá majdnem egy évre újra megjelent,ha farmerba jártam vagy futottam,a bal herém és vele együtt a hastájékom bal oldal is fájni kezdett,bár nem nagyon,de elég zavaróan. Elmentünk az orvoshoz aki felírt gyógyszert,amit szedni kezdtem és el is múlt az egész,több mint negyed évig újra minden jó lett,aztán megint ugyanúgy elkezdett fájni, elmentünk az orvoshoz aki azt mondta ez normális mivel fejlődésben vagyok és folyamatosan növekedek is. Azóta megint eltelt vagy 2 és fél hónap és most már megint nem fáj annyira,a hastájékom egyáltalán még ha farmerban vagyok akkor se,csak a bal herém egy kicsit ha megnyomom. Akiket műtöttek,veletek is történt ilyen?

2015. nov. 5. 16:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez akkor normális? Semmi ezzel kapcsolatosat nem találtam a neten...
2015. nov. 5. 16:36
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem ugyan ilyennel nem műtöttek ,deazért kicsit utána olvastam.

Sajnos ez olyan betegség,ami bármikor kiújjulhat

A bal oldal ebben a veszélyeztetettebb .

Akinek ilyen van fiatal korban ,az hagyja az erőltetett sportot.Ez az igyik kiváltója fiatal korban .

A korod te sem írtad,pedig ilyen esetekbe egyátalán nem ártana .

2015. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok,16 évesen műtöttek.
2015. nov. 5. 18:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a sport miatt alakult ki nálam,a kialakulási esélye mindössze 5 %,az orvos megnézte és azt mondta minden rendben van. Persze ki tudja,lehet,hogy megint kialakulhat...
2015. nov. 5. 18:54
 5/7 anonim válasza:
enegem 6 éves joromban herevízsérvvel műtöttek,de néha még mostanában is érzek ott tompa fájdalmat szval tök normális.
2015. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,te hány éves vagy?
2015. nov. 5. 22:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van néha fájdalom. Én sose sportoltam, mindig gépeztem és így is kijött. Az igaz, hogy nem ajánlatos például nagy súlyokat emelgetni, például érdemes kerülni az erőemelést, olimpiai súlyemelést. Futni lehet vele meg fekvőtámasz, felülés, húzódzkodás, tehát a saját súlyos gyakorlatok azok nem hiszem, hogy ártanak. Ha minden rendben van, akkor ne foglalkozz vele, az is lehet, hogy csak pszichésen érzed a fájdalmat, mert sokat figyelsz rá.

Ne törődj vele, ha kiújul, akkor se lehet megakadályozni. Emiatt ne fájjon a fejed, ez nem rajtad múlik.

2015. dec. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!