Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az, hogy lehet, hogy jött...

Az, hogy lehet, hogy jött sperma, de nem volt orgazmusom? Egy kicsit megijedtem, volt már valakinek hasonló? 20/f

Figyelt kérdés
szóval az előbb vertem a farkam, volt ejakuláció, jött egy csomó sperma ahogy szokott, de nem volt orgazmusom, ez hogy lehet, Lehet annak köze hozzá, hogy tegnap kétszer is kivertem? Légyszi normális válaszokat írjatok!

2015. júl. 31. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Normális választ írok: az az orgazmus fiúknál, amikor jön. Ha túl gyorsan és hirtelen jön, az ejaculatio preacox, azaz korai magömlés, amely szexuális zavar.Egészen zsenge tini korban még azért (16 év alatt) nem rendkívüli, hogy már icereg a cerka, de még csak át-áttör a magas hímhormon-szint, és már nemcsak félárbócon áll a zászló, de még azért sokszor nem igazán intenzív az orgazmus. Ha valakit felnőttkorban ivartalanítanak, akkor is hasonlóan jár: tud ejakulálni (prosztataejakulátum van,a prosztata sorvad, de nem pusztul el) csak nem élvezi.

Tudom, zsenge ifjú korban, női pajtás hiányában tenni kell valamit, akár naponta többször is, nincs mese, és nincs köze ahhoz hogy kétszer is. Én naponta nyolcszor-tízszer is meg tudom csinálni. Simán. De nővel jobb, ahogy mondani szokták.

Javaslom, ha jelen esetben nincs lehetőséged lánnyal kényeztettetni magadat, akkor csak naponta egyszer csináld, és lassan, sokáig (legalább 15-20 percig), nyugodt körülmények között, és nem a teljesítményt hajszolva, mert ha megszokod, hogy az a lényeg, hogy úllegyél rajta, nem leszel lepedőakrobata.

2015. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Lehet, már nem bírta a farkad, vagy az agyad. Ezt meg kellene nézetned.
2015. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van aki így is ki tud ürülni.

[link]

2015. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem, csak ha a barátnőm verte, és megijedt a kilövő spermától, és abbahagyta, akkor volt olyan érzésem, hogy volt sperma kilövellésem, de nem élveztem el rendesen. Ekkor még azért 2 menetet tudtam szexelni vele...
2015. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!