Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bal here műtét utáni jobb...

Bal here műtét utáni jobb here duzzanat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Két hete műtöttek here torzióval, 540°-ot fordult el a bal herém, ezért ezt el kellett távolítani. Egy év múlva helyettesítik ezt.

Műtét után két hétre a jobb herémet duzzadtnak és érintésre érzékenynek éreztem. Ezt követően visszamentem a sebészetre, ahol ultrahangra is elküldtek, ami nem mutatott ki semmi rendelleneset, és a vért is kap rendesen a here. Az orvos azt mondta hogy nem talál semmit ami problémát okozhatna. Felírt antibiotikumot és kész..

Ezzel nekem annyi problémám lenne hogy továbbra is duzzadtnak érzem, de az orvos szerint nincs baj. Nos, az normális lenne hogy a herém majdnem kétszer akkora mint alapból? Mert szerintem nem. Esetleg forduljak másik orvoshoz? Valakinek volt már hasonló problémája? Várjak hátha jobb lesz?



2015. nov. 6. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keress másik orvost. Nekem volt hererákom, egyiket eltávolították, de nem lett a másik se kisebb, se nagyobb.
2015. nov. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk átveszi a másik helyét és nagyobb is lesz, de nem 2 hét alatt. Főleg ha és duzzadt, akkor az nem normális. Menj el másik orvoshoz is
2015. nov. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért mondod, hogy nagyobb lesz? Azért mert olvastad valami szennylapon? Nekem ezzel kapcsolatban tapasztalatom van és NEM lett nagyobb a megmaradt here.
2015. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sürgősen orvos. Keress másikat akkor. Ez szerintem nem jó jel.
2015. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig valamivel nagyobb lesz, és nem szennylapban olvastam hanem tudományos munkában, és éppen emiatt nem fogok leállni vitatkozni, kérdezd meg az orvosod.
2015. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!