Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az lenne a problémám, hogy kb...

Az lenne a problémám, hogy kb 2 hete elkezdett fajni a bal herém, kulonosebb elvaltozast nem talaltam ( gondolok itt a csomora)! Nem allando a fajdalom, neha faj, neha nem. Neha ugyerzem hogy nem is a herem faj hanem a melleti resz. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Es tegnap este elkezdett zsibbadni a karom es labaim, nem tudom hogy ossze kapcsolhato-e a ketto! Barkinek barmi javaslata van, irja le mert mar elkonyveltem magamnak minden betegseget! Koszonom 17/F
2015. nov. 10. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Gyengébben verd...meghúztad az ott futó izmot, a zsibbadáshoz nincs köze.
2015. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Feltehetően csak alhasi kisugárzó fájás valami vírusfertőzés következtében a lágyéki nyirokcsomókból.
2015. nov. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, sikerult valamennyiee megnyugodni :)
2015. nov. 10. 13:40
 4/6 anonim ***** válasza:
A zsibbadás idegi eredetű .Gerinc probléma is lehet .
2015. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy a magnezium hiany :) most kiprobalom a magnezium tablettat, meglatjuk mi lesz, minden esetre koszi :) enis olvasgattam a neten
2015. nov. 10. 18:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Okozhatja ez is, az is. Az is lehet, hogy ha nagyon "kiürül" mert többször van ejakulációd. Ha nem javul a dolog akkor érdemes felkeresni egy urológust, megnyugtatásképp. Ott te csak egy eset vagy tehát nem kell félned semmitől, mindössze normál vizsgálatod lesz. Még mindig jobb mint későn észrevenni olyasmit amit most még nagyon egyszerű gyógyszeres kezeléssel lehetne kezelni, de később csak komoly műtéttel lehet megoldani. Érdemes felkeresni egy szakembert, aki vagy megnyugtat vagy közli a tényeket. De szerintem jobb tudni, akármi van mint nem tudni.
2015. nov. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!