Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Derék illetve hátfájás kisugár...

Derék illetve hátfájás kisugározhat esetleg az alhasba? Fájdogál a hátam illetve a derekam és a napokban az alhasamban furcsa érzés van. Nem fáj, olyan mint ha izomlázam lenne. Van valakinek valami ötlete mi lehet?

Figyelt kérdés

2015. nov. 13. 19:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A klasszikus vakbélgyulladás állítólag vándorló fájdalommal jár. Először baloldali (!) lágyékfájás jelentkezik, ami köldök felé vándorol és csak utána jelentkezik jobboldali lágyéktájban. Megindult kis vesekő, vesehomok is okozhat ilyen nehezen lokalizálható fájdalmat.
2015. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Értem. Közben már voltam ultrahangon, ahol semmi kórosat nem állapítottam meg. Két dolog volt, amit észrevett, zsírlerakódás illetve hogy a hasfalak közötti távolság megnőtt 1,2cm.
2015. dec. 30. 11:13
 13/13 A kérdező kommentje:
Javítás: semmi kórosat nem állapítottak meg, hasizmok közötti távolság nőtt meg...
2015. dec. 30. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!