Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csak annyi lenne hogy lehámlot...

Csak annyi lenne hogy lehámlott a bőr a fütyim elején bekentem el is mult de a heerezacskómosn is előjött és bem mulik el csak egy kicsit piros és nagyon hámlik Mivel tudom bekenni vagy meggyógyítani orvós nélkül?

Figyelt kérdés
Am 12 éves vagyok és nagyon parázok mi van velem a makkomnak nincs semmi baja nincs szűkületem se.Ja és még valami nem ég nem fáj nem viszket.
2015. nov. 15. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el, szólnod kellene a szüleidnek, és menjetek el bőrgyógyászhoz!
2015. nov. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké de le tudom tépkedni es alatta ott van a rendes új bőröm lehet hogy csak rendesen hámlik
2015. nov. 15. 13:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Az jó ha neogranormonnal kenem?
2015. nov. 15. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Először inkább nézesd meg! Ha valamilyen fertőzés (pl. gomba okozza), akkor a Neogranormon nem fog segíteni!
2015. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

A Neogranormon biztos jó hatással lesz .Testünk más részein is cserélődik a bőr felső része,ha nem is ilyen látványosan .Lehet ez egy kis gomba is ,nem mindegyik viszket .

A zacsidra Canesten oldat kellene .

2015. nov. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen gomba. Nem szabad zárt, műszálas alsóneműt viselni.
2015. nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!