Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért ver engem a sors? Görbe...

Miért ver engem a sors? Görbe pénisz, fitymaszűkület. Most meg már májfoltok is a péniszemen? Vegye le rólan valaki ezt az átkot.

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Nem kellett volna a varázsló lányát megdugni!

:D

2015. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ebből csak 1 ami gondot tud okozni,a szűkület.

Kérdés hogy milyen nagyságú,netán mennyi idős vagy ?

2015. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az első kettőből már kigyógyultam műtét nélkül. De valami mindig van ami miatt szűzen dekkolok. Fogadok ha valami csoda folytán eltűnnének ezek a pigment foltok, valami más gondom bukkanna fel rejtélyes módon.
2015. nov. 16. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki a fenét zavar, amikor úgyis sötétben lesz ?
2015. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, es meg a fordyce spots-jaim is vannak :S
2015. nov. 16. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég fura lenne ha tényleg emiatt lennél szűz, hacsak nem ez az első dolog amit mutogatsz a kiszemelt lányoknak. Szerintem inkább a hozzáállásod nem tetszik nekik, én is elgondolkodnék érdekel e egy olyan srác aki szerint ez egy átok miatt van. :D
2015. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg fiunak van fordyce is.Tudom ez téged nem vigasztal,de az adott esetben ezzel senki sem foglalkozik .
2015. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudjátok mit, igazatok van basszátok meg! :D

Én egyedi vagyok!

2015. nov. 16. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!