Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A nagyon lógó herezacskó...

A nagyon lógó herezacskó normális még?

Figyelt kérdés
Elég nagyok a heréim és eléggé le is lógnak. Sohasem voltak feszesek és kicsik, de néha kényelmetlen, ha úgy sikerül leülni...
2015. nov. 24. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Ha annyira zavar vasaltasd ki.
2015. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Normális. Azért lógnak, mert így szabályozza a szervezet a hőmérsékletüket. Hidegben biztosan összébb húzódik.
2015. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
:Ddddddd raultel a golyoidra? XD
2015. nov. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Elsőre azt mondtam volna, hogy kevésbé szűk ruhákat hordj, de lehet pont feszesebb kéne, hogy megtartsa őket.
2015. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

Nem a gatyának kell tartani,hanem a zacsi izmainak .

Egyébként is a zacsi bőrből ,meg izomból van .

A zacsid úgy viselkedik ,ahogy kell is neki .

2015. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Míg nem talál magának a kérdező zsacsi izom edzéstervet, addig is kényelmesebben és magabiztosabban tudna leülni egy kellően tartó gatyába. Amúgy meg szerintem a lógása normális, ha nem is átlagos.
2015. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Én is jártam már úgy, hogy gatya nélkül ültem le, és ráültem a zacsira. Korántsem jó érzés 3-as, kár gúnyolódnod.
2015. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Normális, kivéve ha tényleg nagyon lóg, az már nem túl jo
2015. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Én imádom amikor jól lógnak
2015. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Elég nagy a biológiai variabilitás. Csak meg kell nézni a bikarodeóban szereplő bikákat. A kérdező nem írta le a lelógás mértékét, pl. hogy a herezacskó alja a szeméremcsonttól hány cm-re van. A testzsír mértéke is számít, mert a soványabbaknak jobban lóg. Egyébként meg feltehetően termékenyebb vagy, mint az átlag, mert a normálisa spermium termelődéshez 30-32°C az ideális. Nincs semmilyen herezacskó izomtréning, mert a hereemelő izomnak automatikus beidegződése van. Ha a civilizáció hozta ruházkodás kényelmetlenséget okoz, akkor nem boxer jellegű alsónadrágot kell viselni, hanem az egész apparátust megemelő s tartó típust kell választani. Képzeld el, mit szenvednek a nagy, lógó mellű nők, akiknek nemcsak beizzad a mellük alatt, de fáj tőle a hátuk és időnként ég a karok mozgását is akadályozza.
2015. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!