Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, ha ez a helyzet a...

Normális, ha ez a helyzet a heréimmel? 17F

Figyelt kérdés
Normális ha kellemetlen, ha a herémet tapogatják? Én magamnak ha csinálom, nem kellemetlen, pl önvizsgálatkor, de mondjuk mikor orvos csinálja, hogy megvizsgáljon, vagy a barátnőm (szóval nyilván egyik sem erőszakosan nyúl oda), hogy 'kényeztesse', akkor határozottan kellemetlen, érzékeny, nem esik jól. Ez normális? Évek óta ilyen. Korábban volt egy herevízsérv műtétem (nagyon kisgyerek koromban) és egy prosztatagyulladásom is (akkor nagyon nagyon fájdalmas volt ha hozzányúltak).

2015. ápr. 21. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom ugyanilyen, nem szereti ha hozzáérnek pedig semmi baja nincs a heréivel.
2015. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kérj meg egy orvost, ha lehet nem valami szerencsétlent, hogy tapogassa át a mellékherédet. Ha fáj, akkor krónikus gyulladás jöhet szóba. Meg lehet próbálni egy ondótenyésztést, gennyet keresgélni. Ha egyéb gondod nincs, akkor persze ennek kicsi az esélye.
2015. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az én barátom sem szereti. nagyon csikis neki, elugrik, ha a heréit próbálom kényeztetni :P
2015. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi gond, kedves előző, szíjazd akkor oda a barátodat az ágyhoz, akkor nem fog tudni elugrani! XD


Na de félre a tréfával! Azt gondolom, hogy ez a probléma talán nálad pszichés lehet. Mert ha szervi baja elvileg nincsen, csak kellemetlen, aminek előzménye volt, amit leírtál, hát... akkor ez engem nem lep meg, hogy él benned egy félsz a golyóid iránt... :\

2015. ápr. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bizony nem mindenki szereti ha tapogatják a heréit.Van akinek sokkal érzékenyebbek az átlagosnál .Pont ellenkező hatást vált ki,a gondoltnál .A barátnők ha ilyet tapasztalnak ,ne erőltessék a dolgot .Náluk is lehetne olyat mondani,amiért egyátalán nincsenek oda .
2015. ápr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2015. ápr. 22. 09:24
 7/8 anonim ***** válasza:

szoktál a heréiddel játszani amikor maszturbálsz?

ha nem akkor kezdd el

17 éves vagy, még nem vagy lemaradva semmiről

az, hogy a heréidhez nem szabad hozzáérni, nem normális fixáció


szal a kérdésedre a válaszom: nem


foglalkozz a golyóiddal, először csak te magad

simogasd, masszirozd, morzsolgasd

főleg amikor el van lazulva a zacskód

találd meg mely pontok azok, amiket finoman ingerelve, szinte elsülésig tudod magadat izgatni


jobb és gazdagabb szexuális életed lesz, mintha hagyod így ahogy most van

csak 17 vagy, ez nagy előny

2015. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem, ha megmogyoróznak :)
2015. ápr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!