Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A kérdés férfiakra vonatkozik:...

Consi kérdése:

A kérdés férfiakra vonatkozik: Visszatérő, makacs hőemelkedése volt valakinek?

Figyelt kérdés

Szeptember vége óta küzdök a problémával.

Egy komolyabb megfázással kezdtem, majd Augmentin kúrával folytattam - az orvos azt mondta, torokgyulladás. Azóta gyakran visszatér a hőemelkedés. Doki többször látott, arcüreggyulladásra fogja, látott fogorvos is egy gyulladt foggyökér miatt.

Enyhe fejfájással indul, az arcom ég, kipirul és érzem, hogy megy fel a testhőmérsékletem.

Mindenféle házi praktikát, vitamint bevetek, de még mindig nem tökéletes a helyzet. Legtöbbször csak 37.1 vagy 2-ig megy, de ez ahhoz bőven elég, hogy a közérzetemet, hangulatomat elrontsa. És ami a legjobban idegesít, hogy szex közben is felugrik.

Közületek járt már valaki így?


33/F


2015. nov. 28. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Laborvizsgálat volt már?
2015. nov. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most nem volt. Utoljára áprilisban vérkép-, vizeletvizsgálat, negatív.
2015. nov. 28. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana csináltatni.
2015. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy "látott" a fogorvos? Gyulladt foggyökérnek nemhogy arcüregben, de még lépben vagy szívben is lehet szövődménye.
2015. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt én is tudom. Minimum negyedévente lát fogorvos, ez a bizonyos jobb felső 4-es fog is gyökérkezelés alatt van.
2015. nov. 28. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!