Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Első szex iránti izgalom,...

Első szex iránti izgalom, teljesitési vágy leküzdése?

Figyelt kérdés

Első sexhez hogy biztos legyen az erekcióm gondoltam egy Boom Boom nevű potencianövelő kapszulát mert eddig barátmőmmel volt 2 rossz sikerélményem. És mostmár nem akkarok csalodni és csalodast okozni.

De bennem van a teljesitési vágy a megfelelési kényszer. Még szűzek vagyunk mindketten. 17évesek.


Csak az első 1-2alkalomal használnék ilyet. Amig megy idegesség és para nélkül a dolog.


Mi a véleményetek?

Jó szer?

Belefér első alkalomal.?


Segit első alkalomhoz hogy leküzdjem a parám?


17/f



2015. dec. 7. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17 évesen már nem áll fel? Az kifejezetten baj!
2015. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Fel áll mert hajnali erekcióm van és nap közben is többször fel áll.

Csak mikor barátnőmmel vagyok nem akkar bár barátnőm még csak nadrágon keresztül se fogta meg. Lehet hogy nem éri elég inger a farkam és az izgalomy a teljesitési vágy és ezért parázok?

2015. dec. 7. 17:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne használj ilyet, bajod lehet belőle
2015. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"bár barátnőm még csak nadrágon keresztül se fogta meg" - ez viszont nem túl biztató. Nem lehet, hogy jól egymásra találtatok mint két kéztiltás-komplexusos?


https://www.youtube.com/watch?v=e38jqcQCjWw&t=29m04s

2015. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mivel még szűz és elég félénk és nem is fogta meg, meg semmi. Én már ujjaztam és nyaltam is és csikló orgazmust szereztem neki de ő nagyon félénk és nem.igazán mer semmit.

Hogyan segitsek neki hogy biztasam hogy merjen valami petting szerüt is csinálni.

2015. dec. 7. 22:07
 6/11 anonim ***** válasza:
A barátnőd aszexuáli? Hidd el, ha megfogja, állni fog, inkább azon aggódj hogy ne durranj bele a gatyádba? Mi volt a két rossz élmény, az is.vele volt? 17 évesen ne szedj be semmit. Nem szervi bajod van, hanem stresszelsz, rágörcsölsz. Igy nem is fog menni.
2015. dec. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem aszexuális simogatás, csók, hasam csókolgatása minnden játszik, de megfogni,hozzányulni eddig még nem merte.
2015. dec. 8. 09:16
 8/11 szamo77db ***** válasza:
Tényleg nehogy elkezdj szedni valamit. Légy türelmes, kedves, gyengéd a bnődhöz. Vezesd a kezét a testeden, ebből rá kell jönnie, hogy hol jó neked. De mondhatod is neki, kézmozgatás közben.
2015. dec. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak nem igazán tudom hogy hogy vegyem rá vagy mondjam neki hogy simogasa van fogja meg mert úgy veszem észre hogy tart tőle talán....
2015. dec. 11. 16:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Csináld előbb neki te, és aztán igen, így, simogasd, fogd meg, most huzigáld. Persze, el kell mondanod hogy szereted. Csak bátran!
2015. dec. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!