Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az erősebb bajusz, és szakálls...

Az erősebb bajusz, és szakállszőrzet mikortól kezd el kinőni egy fiú arcán?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és az arcomon még ez a puhább szőr nő csak, amit nem érdemes növeszteni, mert nem elég halvány szőkés a színe. Arra lennék kíváncsi, hogy körülbelül hány éves kortól kezd majd el kinőni a végleges szőr az arcon?

2015. dec. 12. 19:36
 1/6 A kérdező kommentje:
mert elég halvány szőkés*
2015. dec. 12. 19:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neked olyan 19-20 körül. Nekem fiatalabb koromban kezdett, én sötét típus vagyok.
2015. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem fekete a hajam, a szorom, de az arcomon csak pihes, de van olyan osztalytarsam aki minden reggel borotvalkozik 16f
2015. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen származású vagy pl zsidó osztálytársam 16 évesen olyan borostával rendelkezett mint egy 30 éves .Nekem még 20 évesen sem volt kimondottan férfias szőröm és olyan lassan nő hogy 30 évesen csak hetente borotválkozok addigra már pár mm t nől.
2015. dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel az a helyzet,hogy ha valaki nem szőrös típus akkor van hogy gyér,vékonyka szőrzete lesz egész életében.Ez genetika.
2015. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez genetikától függ... Én 15 vagyok és a bajszommmég nem annyira, de a pajeszom és a szakállam sűrű, sötét... Minden reggel borotválkoznom... És emellett a mellkasomon is kezd sötétülni, sűrűsödni...
2015. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!