Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az arcszőrzetem miért ilyen...

Az arcszőrzetem miért ilyen fejletlen?

Figyelt kérdés
Lassan 21 éves vagyok.Olyan szőrős vagyok mint egy majom,de valamiért az arcszőrzetem nem akar nőni.A hajam is nagyon gyorsan nő,a felsőtestem is olyan szőrős mint egy 40 éves férfié kb.De az arcszőrzetem csak az államon és a nyakamon nő összeérve a pajesszal.Az államon viszonylag erős fekete szálak,oldalt kevésbé erős.2-3 naponta borotválkoznom kell,mert látszik egy 10 forintos sugarú gyér folt az államon,így hiába növeszteném,elég hülyén mutatnék.Kb úgy mint egy leharcolt kakas..A bajszom is középen gyér,bár összeér a "szakállammal"..Így körszakállam lehetne.

2015. dec. 18. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez genetika, hogy kinek milyen az arcszore, azért megneznelek 20 évesen ennyire szorosen
2015. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!