Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másfél hónapja több csonttödés...

Másfél hónapja több csonttödéssel járó balesetem volt. Műtét stb. Két napja ejakulációkor vér színü híg valami folyt, fájdalom, egyéb tünet nem volt. Hasónló tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 19:20
 1/5 szamo77db ***** válasza:
Engem nem ért ilyen baleset szerencsére. De a műtétedet végző orvost felkereshetnéd a problémáddal. Telefonon kérj időpontot és beszéld meg vele.
2015. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húgycsővedben volt katéter?
2015. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Orvosomnak el fogom mondani, termeszetesen, ünnepek után. Igen, vol katéter, 17 napig, amig kórházban voltam. Egyéb tünetet mem észlelek magamon ezzel kapcsolatban. Vizelet nem gyakori, színe is rendben, herék is, fájdalon sincs... Köszönöm a válaszokat továbbra is.
2015. dec. 26. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ejakulációkor jött vér annak valszeg semmi köze nincs a műtétedhez. Vér vizelettel távozik esetleg, ha valamilyen műtéti dolog volt, de akkor is csak a közelében. Katéternél max kisebesíti és csak pár napig lesz érzékeny ott, de akkor sem fog vér távozni tőle.

Másfél hónap az nagyon sok idő ez már más probléma.

Szóval a vér az ondóvezetkén keresztül érkezik valahonnan ezek szerint.


Urologushoz kellene fordulnod mert súlyos dolog is lehet akár. Ha vér távozik az sosem normális. (Kivétel nőknél)

2015. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj, az nagyon hosszú idő. Milyen baleset volt? Fájt, amikor kihúzták a csövet? :O Remélem már jobban vagy. Keress fel egy urológust! Fel a fejjel!
2015. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!