Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy a péniszem...

Miért van az, hogy a péniszem rettentően szőrös, de a testem többi részént (mellkas, has stb. ) alig van szőr, vagy nincsen? Ez egészséges?

Figyelt kérdés
Kérlek komoly válaszokat írjatok mert félek.Ja és 16 éves vagyok.

2015. dec. 28. 17:49
 1/10 anonim válasza:
Nincsen semmi bajod.
2015. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert férfi vagy. A férfiaknak szőrös a bréje.
2015. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak:Az oké, de ha odalent ekkora a szőr, akkor a testem többi részén miért nem?
2015. dec. 28. 18:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi bajod. A fanszőrzet azt jelenti a serdülésed rendben zajlik. Így vagy genetikailag kódolva, hogy nem vagy egy szőrös típus. Sokan örülnének ennek. Azért később nem biztos hogy így marad. Valószínű szőrösebb lesz majd a hasad és a mellkasod. A hónaljad is eléggé szőrös?
2015. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Mert még csak ezután fogsz teljes egészében kiszőrösödni .Eltarthat ez még 4-5 évig is .
2015. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ami a hónaljamat illeti igen ott is van szőr de nem olyan dús mint ami odalent van.Akkor ezek szerint egészséges, köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 28. 18:56
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
A tesztoszteron férfi hormon ,itt fejti ki a szőrzet megjelenését először,és gyorsabban is .
2015. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, ez így normális. Először a farkadnál leszel szőrös, és csak évekkel később nő meg a szőr az arcodon, mellkasodon, stb. nem beszélve a hátszőrzetről.

Így normális, bár ha zavar, akkor itt az ideje, hogy borotváld magad alul.

2015. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is bundás alul máshol meg semmi engem nem zavar ha nézik usziban 19/f
2016. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem tudom hogy pár válasz miért 0%-ás nem nyomtam rá piros kezet.
2016. jan. 23. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!