Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület?

Fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
múltkor voltam urólógián fogadtak de közölték hogy nincsa a doki viszont megnézték és a nő azonnal rávágta hogy bőrt le és műtét és kb 2 hét múlva keressük az ezzel foglalkozó dokikat,most mennyi az esély rá hogy nincs más lehetőség?egy kicsit se fáj szinte soha viszont annyira tudom lehúzni hogy kilőhessek és még egy keveset és csak körülötte nem tudom tovább húzni,nincs rátapadva se,biztos muszáj vagy elég ha kicsit belevág a bőrbe vagy valami? a

2016. jan. 1. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Jó hogy nem a portása mondja meg mit lehet tenni.Ha nem volt doki,nem volt joguk arra sem hogy megnézzék .Kicsit túl lőttek a célon .Majd ha lesz doki akkor menjél vissza vizsgálatra .Náluk úgy látszik csak a teljes metélés a menő .
2016. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Erről az orvosokkal kéne konzultálni.
2016. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
azért írtam le a tüneteim itt hogy szerintetek ez mennyire kockázatos? én semmiképp se akarom fedetlenül hagyni makkom még ha jobb is lenne
2016. jan. 1. 17:33
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Fitymaplasztika is létezik.
2016. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
17:33 : Nem tudom mennyi jelentősége van, ha mondanák biztos megcsináltatnám.
2016. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a kérdés, hogy lankadt állapotban lehúzható-e róla a bőr. Ha igen, akkor nem javaslom a műtétet, mert akkor felállva is minimum feléig-háromnegyedéig le kell, hogy jöjjön a makkról, az meg elég, sőt talán később műtét nélkül tovább javítható.

Ha lankadtan is fennáll a szűkület, az tényleg nagy baj, de akkor is kevésbé drasztikus módszereket próbálj először. A teljes körülmetélés csak a legvégső esetben jöjjön számításba, ha már tényleg nem segít más.

2016. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Előző vagyok: ami még fontos, hogy minimum 3 független orvossal konzultálj, mielőtt akármilyen műtétre rászánnád magad. Ez nem játék, az egyik legértékesebb szervedről van szó, a férfi ékességéről, meg a jövőbeli szexuális életedet is nagymértékben befolyásolhatja a dolog.
2016. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Mindenképp menj el urológushoz.


Csak nagyon súlyos fitymaszűkületnél kell metélni,ha az orvos ezzel áll elő mond meg neki hogy mindenkêpp szeretnéd elkerülni ezt,más megoldást szeretnél.

Fitymaszükületet több műtéti módon is meg lehet szüntetni fityma plasztika,bemetszés olyan is van amikor szteroidos kenőcsöt is elêg.

Ne siesd el mit választasz!Kerüld el a metélést,akár több orvost is keress fel.


Mennyire tudod hátrahúzni a fitymád?


Meleg vízben próbáltad a fitymád tornáztatni,minden nap kell csinálni,nagyon óvatosan és javulást tapasztalhatsz.

2016. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos csak annyira hogy kint a cső meg körülötte, lankadtan olyan mint ha rá lenne ragadva mereven meg mosás után viszont tisztán látszik hogy csak a szélei feszülnek úgy mond, tudom hogy ez nagyon fontos dolog ezért félek ennyire, azzal tisztában vagyok hogy így biztos nem fogják hagyni, esetleg valami ötlet hogy ha megpiszkálná mit csinálna előtte? Érzéstelenítő szuri csak nem szóval...de lényeg, annyira tudom hogy kint a cső és pici a fitymámból de nem megy le, SEMMI elváltozás sincs vagy fájdalom és a lentebb lévő bőr nincs pl a fitymámhoz ragadva se ha van ilyenre példa,megúszhatom annyival hogy kicsit vágnak max le belőle,az egészet nem?
2016. jan. 2. 19:13
 10/15 A kérdező kommentje:
az orvos 2 hét múlva lesz azt mondta a nő mert egyik szabin van a másik meg beteg
2016. jan. 2. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!