Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A sok maszturbálástól már fel...

A sok maszturbálástól már fel sem áll éles helyzetben, lehet még visszaút?

Figyelt kérdés

Szűz 21 éves fiú vagyok. Először 17 évesen volt lehetőségem nővel lenni, de előtte nem sokkal (félve attól, hogy hamar elsülök aktus közben) kivertem, ezután természetesen meg sem moccant...

Másfél év szünet után lett egy komolyabb kapcsolatom, szexhez készülődés során rendre csak félig-meddig keményedett meg, ami persze behatoláshoz, gumi felhúzásához nem volt elég. Veréstől megkeményedett, de tartósan fenntartani az állapotot nem tudtam. Ennek már rég vége, nemrég a jelenlegi barátnőmmel eljutottam volna a szexig, de ugyanez történt meg...

Hozzáteszem, ha magamnak izgatom, mindig tökéletesen kemény.

Valami tanács? Nem szeretném őt is elveszíteni :(


2016. jan. 1. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem meleg vagy és ha egy pasival lennél felállna.
2016. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Csak rástresszelsz a dologra! Ha valamilyen szervi bajod lenne, akkor maszturbálni sem tudnál rendesen.

Próbálj beszélni ezzel valakivel, megnyugtatni magad (báe tudom, ezt könnyű mondani...:)). Ha szükséges, fordulj (szexuál)pszichológushoz.

2016. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

"Valami tanács?" - Pld. fejezd be a trollkodást!

Nem vicces vagy hanem röhejes.

2016. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Ennek inkább valami pszichés oka lehet.
2016. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Hagyd abba a maszturbálást vagy legalább minimalizáld a számukat.
2016. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat mindenkinek, mentek a zöld kezek.


#2 de spontán és reggeli merevedésem meg alig van, kb. heti 1-2 alkalommal :(

2016. jan. 3. 09:52
 7/9 anonim ***** válasza:
A reggeli merevedéseknek más okai vannak ,és hol van az megírva ,hogy minden reggel annak lenni is kell ?
2016. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg csak izgulsz. Az elején a páromnak is csak félig állt fel, azt hittem bajok vannak vele. Nem nagyon beszéltünk róla, mert pár alkalom után oldódott a helyzet és semmi ilyen gond nem lett. De nem fogod egy ilyen miatt elveszíteni, ne aggódj. látod pont ez a teljesítménykényszer a baj. lazíííts! :D A legtöbb csajnak nincsenek egetverő elvárásai. Majd belejöttök, úgyis össze kell szoknotok. Az első pár alkalomtól nyilván egyik fél sem vár túl sokat :)
2016. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ugyan ez volt a helyzet nálam is. Nekem sem állt fel sokszor az elején, de én az elvárástól való félelemmel hoztam párhuzamba Hogyha nálad is ez a helyzet, beszélj a pertnereddel erről. Ha nem akkor mondd meg neki hogy eddig ez történt veled, és izgasson fel (tuti tudni fogja hogyan), annyira, hogy ne bírj már az erekcióddal, és úgy kívánd szexuálisan, mint még soha senkit :)
2016. jan. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!