Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemmel valami gond...

A péniszemmel valami gond van. Valami tipp, hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A probléma úgy 1 éve kezdődött. Egyik délután WC-n voltam és minden ok és előjel nélkül a péniszem megnyúlt és vékonyabb lett, majd szinte teljesen visszahúzódott. Szinte már azt hittem, el is tűnik. Ezután maszturbálni sem mertem, mert úgy kb. 2 hónaponként ez újra előjött. Aztán egyszer mégiscsak mcsináltam és nem történt semmi. Ez kb. egy éve volt. Semmi probléma nem volt mostanáig. Azonban ugyanez megtörtént egy hete. Ez mi lehetett és lehet tenni ellene valamit? Sürgős lenne... (és csak azopk válaszoljanak lehetőleg, akik valami normálisat tudnak mondani)

15/F


2016. jan. 18. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy pénisz ilyet nem csinál, legalábbis nem 1 perc leforgása alatt, remélem hogy normális a válasz, nyugodtan maszturbálhatsz egyébként, sőt, jót fog tenni. Olyan természetesen van, hogy pl. hideg hatására összemegy a pénisz, változhat a hossza.
2016. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmi hideg nem érte. :/ Igazából több óráig ilyen visszahúzódott állapotban volt, aztán lett csak újra normális.
2016. jan. 18. 17:26
 3/3 anonim válasza:
Szerintem keress fel egy orvost, ha van valami gond meg tud gyógyítani, ha meg nincs elmagyarázhatja, hogy ez minek az oka.
2016. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!