Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire általános, hogy...

Mennyire általános, hogy felnőtt férfiakat a párjuk kísér be urológiára?

Figyelt kérdés

A napokban jártam urológiai magánrendelőben, ahol minden férfi párral volt, leszámítva a 40 felettieket. Addig ok, hogy elkísérték őket, de be is mentek velük vizsgálatra - mind, és mindvégig bent voltak.

Mennyire általános, hogy egy felnőtt, szellemileg teljesen ép férfit úgy kell bekísérni, mint anya vezeti be a kicsi fiát a doktor bácsihoz? Nőgyógyásznál sem látni párokat bevonulni, kivéve persze a babát várókat.


2016. jan. 19. 15:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha a felnőtt férfi igényli a támogatást a párjától, miért lenne baj, ha meg is kapja?
2016. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A nőket ki támogatja, amikor széttárt lábakkal fekszenek, és matatnak bennük? Ezeknek a férfiaknak(?) a fogorvosnál is fogják a kezüket?
2016. jan. 19. 15:37
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami házassági, babavárási stb problémát beszéltek meg, ami mind a kettejükre tartozik. 40 év felett javarészt vese, prosztata, hugyút betegségek vannak terítéken. Ez viszont már nem közös...
2016. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mi is babavárás miatt mentünk, mégsem mentem be a férjemmel. Ahhoz nem kell látnom, hogy vizsgálják meg, minden rajta van a kapott leleten.
2016. jan. 19. 15:48
 5/17 anonim ***** válasza:

ma 15:37

Úgy vélem, a nők nem is kívánják, hogy a párjuk ott legyen egy nőgyógyászati vizsgálaton.

2016. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ma 15:48

Te nem mentél be vele. Más meg bemegy. Mi ezzel a gondod?

2016. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem viccelek, én fogorvosnál is láttam olyant, hogy a pasi vitte be a barátnőjét/feleségét a vizsgálóba. Ugyan én is férfi vagyok, de nevetségesnek tartom, hogy egyes férfiak mennyire tudnak rettegni egy orvostól minden ok nélkül.
2016. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérdező kérdésiből leszűrve, baromira utálja a férfiakat...
2016. jan. 20. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem tettem fel más kérdést a témában,a férfiak utálatánál meg kevés más dolog áll tőlem távol. :) Talán csak a feminizmus. De nem tudom, te hogy mersz engem férfigyűlölőnek beállítani egy kérdés alapján.

Ha nőket látnék, akiket úgy kísér be orvoshoz a párjuk, épp úgy meglepődnék. Itt nem a nemük a hangsúlyos, inkább az, hogy felnőtt emberekről beszélünk, akik nem mernek egyedül bemenni az orvoshoz.

2016. jan. 20. 09:56
 10/17 anonim ***** válasza:
A nők hozzászoktak ahhoz, hogy a gyereküket és a férjüket is nekik kell orvoshoz vinni.
2016. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!