Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire általános, hogy...

Mennyire általános, hogy felnőtt férfiakat a párjuk kísér be urológiára?

Figyelt kérdés

A napokban jártam urológiai magánrendelőben, ahol minden férfi párral volt, leszámítva a 40 felettieket. Addig ok, hogy elkísérték őket, de be is mentek velük vizsgálatra - mind, és mindvégig bent voltak.

Mennyire általános, hogy egy felnőtt, szellemileg teljesen ép férfit úgy kell bekísérni, mint anya vezeti be a kicsi fiát a doktor bácsihoz? Nőgyógyásznál sem látni párokat bevonulni, kivéve persze a babát várókat.


2016. jan. 19. 15:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez nekem is fura.És biztos hogy ilyen cikis,kellemetlen vizsgálatnál nem szeretném ha orvoson kívül bàrki is látna.



De urológián van külön vizsgálórész,tehát lehet oda már nem megy be a párja.

Én ilyet még sosem láttam.

2016. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem férfi gyűlölet,tök értehető kérdés számomra.Én mondom ilyet még nem tapasztaltam,olyat láttam hogy párja ott volt de be nem ment.


Jogos kérdés és meglepettség a látványon, hisz tinik is elmennek egyedül orvoshoz.

2016. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Milyen jó, hogy "kiegészítő" információt adtál magadról, mert a kérdésed alapján - "Mennyire általános, hogy egy felnőtt, szellemileg teljesen ép férfit úgy kell bekísérni, mint anya vezeti be a kicsi fiát a doktor bácsihoz?" - valóban azt lehetett volna gondolni, hogy Te pont egy feminista, férfigyűlölő nő vagy.


Miért baj neked az, ha más nők annyira szeretik a párjukat, hogy vele vannak életük nehéz perceiben, napjaiban, éveiben? A férfiak sokkal kevesebbet járnak orvoshoz, mint a nők, és az urológiát pedig - sajnos - csak akkor keresik fel, ha már nagyon muszáj, és esetleg már túl későn. Éljenek azok a drága aranyos, gondoskodó és szerető nők, aki elviszik őket az orvoshoz, hogy minél később veszítsék őket el örökre.

Te pedig gondold át, és figyelj oda a párodra - már ha van, és férfi az illető - és kerüld a sztereotípiákat akkor, amikor a szeretetnek kell diktálni!

2016. jan. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Életük nehéz perceiben, mint egy egyszerű urológiai vagy fogorvosi vizsgálat... Hagyjad már a drámát.
2016. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja ez túl lett dramatizálva,az oké,hogy elkíséri a vizsgálatra,de szépen várja meg a váróba a párja.Az már gáz hogy oda beslatyogjon vele.De szerintem ez nem általános.Én senkiről nem tudok hogy oda bementek volna velük,még tiniknél sem:-),azoknak meg még égőbb lenne
2016. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

"Miért baj neked az, ha más nők annyira szeretik a párjukat, hogy vele vannak életük nehéz perceiben, napjaiban, éveiben?"


Ez, hogy bekísérik a pasit, nem a nők kívánsága, ebben biztos vagyok. Innentől az, hogy a nők szeretetének mértéke attól függ, végignézik-e, ahogy a gumikesztyűs dokibácsi prosztatavizsgálatot tart, értelmét veszti.

Nyilvánvalóan arról árulkodik, ezek a férfiak képtelenek felnőtt emberként viselkedni. Az meg, hogy ők ritkábban mennek orvoshoz - elég baj! Nekik éppolyan fontos lenne a prosztatavizsgálat, meg a többi velejáró, mint a nőknél a rákszűrés. Csak a legtöbbjük akkor sem megy el, amikor már 2 percenként jár vizelni a prosztatagondjai miatt.

Pedig semmivel sem kellemetlenebb az ő vizsgálatuk, mint a miénk.

Én maximálisan a férjem mellett állok, ahogy ő is mellettem, de felnőtt emberek vagyunk, nehogy már az legyen a szerelem és összetartozás nagyságának kifejezője, hogy végignézzük-e, amint az orvos a másik nyílásaiban matat. :)

2016. jan. 30. 23:51
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem továbbra sem az az általános hogy végig nézné a vizsgálatot a barátnő vagy feleség!

Én nem láttam hogy bárki bement volna oda,de mint írtam külön vizsgáló van ott is,tehát ha még be is megy oda a párja,ami szerintem is gáz akkor sem jelenti azt hogy vizsgálatkor ott van,mindent látna.

2016. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!