Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 24 éves fiú vagyok és lenne...

24 éves fiú vagyok és lenne egy probémám és nem tudom mit kezdjek vele. Van egy két éves kapcsolatom, amikor szexre kerül a sor, akkor az szex végén a makknál a bőr elkezd repedezni, és csípni. Szó szerint szakad minél lejjebb húzom?

Figyelt kérdés
Makk alá nem is tudom húzni, mert túlságosan fáj. Nem mindig van ez, de az esetek nagyrészében igen. Másnapra elmúlik teljesen, de ha esetleg maszturbálok, akkor amint feláll megint elszakad, és sok helyen, körbe. Mit tudnék ezzel kezdeni? Valamilyen fertőzés? Köszönöm a segitséget!

2016. jan. 21. 00:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, a felesleges kérdőjelekért, másképp nem engedte felrakni a problémát.
2016. jan. 21. 00:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el bőrgyógyászhot, lehet túl száraz a bőröd és azért reped.
2016. jan. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy gombás fertőzés. Én is az orvost javasolnám!
2016. jan. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fitymaszűkületed lehet. Azért reped be, mert túlságosan feszül. Urológushoz kellene fordulnod!
2016. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!