Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha fitymaszűkületem van akkor...

Ha fitymaszűkületem van akkor mit fognak csinálni/mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és a fitymám sem állva sem petyhüdten nem megy a makk alá ahogy normálisan kéne. Ez már metélést jelent vagy elég csak valami kenőcs/vagy valami alternatív megoldás. NAgyon nem szeretnék metélve lenni....

2016. jan. 22. 14:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%
babaolaj
2016. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy babaolaj. Menj az urológiára. Ott az orvos elmondja, hogy valami természetes-e vagy sem. Ha nem az, akkor mit javasol. Amit javasol, arról kérdezel tovább az orvostól vagy utánanézel a neten. Az orvos már millió ilyen problémával találkozott. Menj el, ő biztosan jobban tudja.
2016. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
25%
ezt meg baba korodban kellett volna megcsinaltatni a szüleidnek!
2016. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
39%

Ha orvoshoz mégy, a körülmetélést fogja ajánlani. Az ő szemszögükből nincs más megoldás, ez a legegyszerűbb. Aztán te viseled a következményeit (jókat, rosszakat egyaránt) egy életen át.

Ha meg szeretnéd tartani a fitymád, de normálisan használni a fütyköst, kezdj el nyújtani. Menni fog, ha kitartóan csinálod. Nekem 19 éves koromig volt! Megoldottam. Papsajt oldatában áztattam és nyújtottam. Aztán 27 évesen a rövid fékemet is megoldottam. Létezik megoldás, nem kell bepánikolni. Még olyant is láttam, valaki a körülmetélt makkjára visszanövesztette a fitymát. Szintén nyújtással. :-)

2016. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerűbb az orvosnak körülmetélni, mint azt mondani, hogy menj haza és tornáztasd, esetleg felírni egy kenőcsöt? Ezt se gondoltad át rendesen.
2016. jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%
5ös, nem tudom. De tele van ez az oldal hasonló kérdésekkel, meg olyanokkal akiknek megnyirbálták a szerszámukat. Ki kell próbálni. Végülis nem nyisszantanak, amint belépik az ajtón. :-)
2016. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%

@16:41


Nem egy olyannal találkoztam itt az oldalon, akiknek tele tömték ezzel a fejét, hogy tornáztassák meg meleg víz, babaolaj stb... Amitől javulás nem lett viszont faszán berepedezett tőle a fitymájuk.

2016. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%

Nyújtani persze, mi? Nem olvassátok, hogy lankadtan sem megy neki hátra? Az kell hogy vértolulást kapjon! Ha emiatt megsérül a micsodája, melyikőtök fog oda állni, és azt mondani, hogy bocsi én voltam a hülye, és nem kellet volna ezt javasolnom mert nem értek hozzá?

Ha lankadtan sem megy fel akkor olyan súlyos szűkülete van a kérdezőnek, hogy csak műtét segíthet. Nem akar körülmetélést. Sajnos itt be kell látni nincs más esély. A fityma plasztika is csak relatív szűkületnél szokott működni. Amikor valamennyire fel lehet húzni. A nyújtás 14 éves korig szokott működni, de az is csak akkor ha valamennyire fel menne neki, legalább lankadtan.

De jó lenne minél előbb megcsináltatni, mielőtt még valami húgy úti fertőzés miatt súlyosabb baj nem lesz.

2016. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Psychodad! Elmeséled, hogy te mit és hogy csináltál, hogyan oldottad meg a szűkületed, meg a féked, mert ez engem érdekelne?
2016. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
39%

"Nem egy olyannal találkoztam itt az oldalon, akiknek tele tömték ezzel a fejét, hogy tornáztassák meg meleg víz, babaolaj stb... Amitől javulás nem lett viszont faszán berepedezett tőle a fitymájuk."


Szerintem egy oldalon állunk. Pont azt mondom, hogy az orvos nem azért ajánlja a műtétet, mert neki az olyan egyszerű, hanem azért mert az a megoldás.

2016. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!