Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor felál a péniszem és...

Amikor felál a péniszem és felhuzom a bort nagyon nehezen tudom felhuznies faj picit, FITYMASZÜKÜLETEM lehet?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy a valószínűsége .
2015. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen!
2015. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Igen,de ha a fájdalom ellenére hátra tudod húzni még enyhe.


Meleg vízben minden nap a fitymád tornáztasd,húzogasd,óvatosan hátra.Ha pár hét alatt sem tapasztalsz javulást menj el urológushoz,oda 14 éves kortól már egyedül is elmehetsz,nem kell beutaló csak a rendelési időre elmenni,tb kártyát,személyit kell vinned.

2015. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Meleg vízben megprobálod a fitymád tornáztatni?

2015. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 jikanv ***** válasza:
15%
Tornaztathatod melegvizben, jeges vizben amiben akarod akkor se fog megnyulni. Altalaban kis operacio es kesz.
2015. nov. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Ez nem igaz,műtêt nélkül is ha nagyon enyhe a fitymaszűkület meg lehet oldani.Sokal súlyosabb fitymaszűkületről beszámoló fiatalok,volt aki màr felnőtt kategóriába tartozott közülük helyre hozta.Nagyon enyhe esetben az orvos is sokszor szteroidos krémet ír fel.
2015. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#5 nincs igazad. Megnyúlik az. Először nem is tudtam hátrahúzni, ha állt, de mivel nem tudtam róla, hogy van olyan hogy fitymaszűkület, mindig próbáltam hátrahúzogatni, mindig kicsit jobban, és ma no problem.
2015. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%

7-es igazat beszél.Nem csak nyeszetelés(műtét)létezik!


Itt meg a srác hátra tudja csak nehezen húzni a fitymáját,nála súlyosabb fitymaszűkületes is házilag tudta nyújtani a fitymáját.

2015. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!