Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiu vagyok. Maszturbalas utab...

Fiu vagyok. Maszturbalas utab csip a vizelet. Miert?

Figyelt kérdés

14eves fiu vagyok. Ugy tudom ilyen korban termeszetes,ha valaki veri. Szoval en is ezt szoktam tenni.

Eloszor azthiszem 12-13 evesen verhettem ki.. Akkor persze meg nem jott semmi, de mostanaban amikor kiverem, egybol vizelesi ingerem van, es mennem kell wcre. Ezzel nem lenne baj, a baj az, hogy mikor kiveres utan elmegyek pisilni, hihetetlenul el kezd csipni es kb. 1oran keresztuk csip. Viszont ha kiverem es utana kb. 1/2 oraig nem megyek wcre, semmi baj..


Valaki?


(igen nehez visszafogni magam hiszen mar nagyjabol 1honapja nem merem kiverni mert nem akarom atelni ezt a borzaszto erzest.)



2016. jan. 24. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
23%

Hogy mi okozza ,ezt pontosan csak 1 labor vizsgálat tudná megállapitani .Valami olyan baci van az ejakulátumodban,vagy a vizeletben ami ezt elő idézi .

A továbbiakban is figyeld meg magad,csak maszti után van e .

Ez esetben lehet prosztata gond is .Ez a szerv mindkettővel szoros kapcsolatban van .

Ne fogd vissza magad ,mert ez sem jó megoldás .

2016. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez normális is lehet. Az ondó nem távozik megfelelően és a húgycsőben marad így visszafolyhat a hólyagba amely vizeléssel együtt távozik. És mivel a vizelet és az ondó kölcsönhatásba lép ezért okozhat csípő érzést. Ilyenkor igyál nagyon nagyon sokat, mondjuk teát amitől pisilhetsz gyorsan, és üldögélj a WC-n és majd kitisztul. Szerintem ilyen problémád van. Velem is elő szokott fordulni és sok más emberrel is, sőt szerintem mindenkinek volt ilyen életében legalább egyszer. :)


Ha meg nem ez akkor valamilyen baktérium lehet.

2016. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!