Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Fehér pont a herezacskón?

Hónapok óta van egy kis fehér pont a herezacskómon. Nem fáj, nem viszket, semmi baja. Kb úgy néz ki, mint egy pattanás. Engem viszont rettenetesen zavar és mindenképp szeretnék megszabadulni tőle, mert már szex közben is állandóan ez izgat. Tudom hülyeség, de nem tudok vele mit kezdeni.

Szerintetek mi lehet?

Nem akarnék ilyen miatt orvoshoz menni.

Eltávolíthatom én is otthon?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fehér pont, here

2016. jan. 29. 21:47  Privát üzenet  

A válasz
A fehér pont egy izzadás mirigy lehet .Ezt felesleges lenne eltávolitaní,hisz erre szűkség van .

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. jan. 30. 07:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

csak hát annyira zavaró, és mindenképp el akarom tüntetni

# 2/2Időpont 2016. jan. 30. 14:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha kiverem, akkkor nagyobb lesz a vágy a verésre, úgy értam gyakrabban akarom majdverni, vagy pont hogy tovább fogom bírni?
Növekvő csomó a herezacskón mi lehet?
Herezacskón lévő erek nagyobbak és olyan duzatabbak lilásabb is mint a többi, inkább csak a bal oldalon lévő herre alatt, de a jobb oldalon is van egy két darab, (egyébbként...
13 éves vagyok és piros pontok jelentek meg a herém és a péniszem felett miért van ez?
Mi lehet ez? Kicsi és fehér nem tudom mi lehet lehet hogy orvoshoz kéne menni.16 éves vagyok. Az anyám tudja nevelő apám van vele nem vagyok nagyon jó kapcsolatban.
Ha van egy piros pattanásszerű dolog a herezacskón akkor mit csináljak?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!