Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek is gáz ha 10...

Szerintetek is gáz ha 10 évesen csupa túró a cuccosak egy gyereknek? Nekem fura a felfogasom vagy igazam van? Lennt a lényeg

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
"Lennt" csak ez van: Sajnos még nem érkezett válasz.
2016. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Fura a felfogásod ,és a kérdésed is .Hol lényeg ?
2016. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Neked csak ne legyen furcsa semmi, inkább tanulj meg fogalmazni.
2016. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Gáz, mert nem tanították meg tisztálkodni...
2016. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Hát nem biztos, hogy értem a kérdést. :)

Nem mosakszik rendesen? Nem tanították meg? Vagy valami fertőzése, betegsége van?

Arra azért kíváncsi lennék, hogy te ezt honnan tudod :D

2016. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Na szóval az van meg tudtam ezt egy 10 évesről otthon derült ki a srácról és azt mertem mondani hogy 10 évesnél nagyon gáz,mert ennyi idősnek már rég tudnia kellene tisztálkodni.

10 évesen már bőven tisztálkodott rendesen,hajat egyedül mosott,körmött vágot a gyerek,ez elvárható lenne.Legalábbis én akiket ismertem ilyenek voltak,már 6 évesen meg tudta a cuccost mosni.Szerintem 10 éves nem olyan kis gyerek hogy ezt nem várhatnánk el tőle főleg ha megtanították neki.


-Erre persze nők felkapták a fejük,jaj még gyerek...

-Még kicsi,én gyerekem 12 évesen(ráadásul lány,de a masik gyereke 10 éves lesz most tanul csak késsel enni neki) sem tudott hajat mosni

-Én 10 éves fiam meg sem mutatná nekem akkor honnan tudnám


Mentegették ezerrel a gyereket.

-Erre mondtam ne haragudjatok 10 éves rég nem olyan kicsi hogy ezt nem várhatnák el tőle,bőven meg kellene tudnia mosni.

-Meg mondtan nem az az általános hogy 12 évesek ne tudnának egyedül hajat mosni,elég baj lenne


Most komolyan odáig jutottunk hogy 10 éveseknél normális lenne hogy ne tudjon tisztálkodni vagy 12 éves ne tudjon hajat mosni?

Vagy azért mondta mert neki a gyereke nem tudja?

2016. febr. 5. 19:42
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem mosta meg,és megtanítottak hogyan kell de azzal le is tudták.Lassú a gép,nehezen küldi el a többit.


De most komolyan ma 10-12 évesek nem tudnak tisztálkodni és ezen semmi fura nincs?

Az a fura ha azt gondolom ezt tudni kellene ennyi idősnek?


És akkor az én ismerőseim mind furák mert 10 évesen tisztálkodni,hajat mosni,körmöt vágni,ruhájukat maguk előkészíteni de boltba elmenni is tudtak?

2016. febr. 5. 19:45
 8/17 A kérdező kommentje:

Buszon ülve írok és teloról ezért zavaros picit.


De a lényeg azért túros a fütyije mert nem mosta meg és megtanították hogyan kell,megmutatták neki de ennyi volt,nem kérdezték meg megmostad azt is.


Tényleg teljesen normális és elfogadható hogy ennyi idős ne tudjon tisztálkodni?

2016. febr. 5. 19:50
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem normális, ha nem tud tisztálkodni. De nem ő tehet róla. Nyilván nem tanították meg rá rendesen.
2016. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Végül is nőkkel vitáztunk picit a témán össze,főleg egy hölggyel akit említettem(ő mondta hogy 12 évesen hajat sem tudott mosni egyedül a lánya és a most 10 éves gyereke csak most tanul késsel enni).



Ez csak egy vita volt azon hogy szerintem 10 éves nem olyan kisgyerek hogy ne várhatnánk el tőle hogy tisztálkodni tudjon.


Míg a nők csak mentegették,hogy kicsi még,nincs semmi ha nem tudja,ugyan már,honnan tudná bárki hogy a sajátja mossa rendesen...

Meg az említett nő mesélgette mi mindent nem tud az ővé amiben szerinte semmi nincs

2016. febr. 5. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!