Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek is gáz ha 10...

Szerintetek is gáz ha 10 évesen csupa túró a cuccosak egy gyereknek? Nekem fura a felfogasom vagy igazam van? Lennt a lényeg

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 19:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ha nem gond megkérdezhetem ki hány évesen tanult meg tisztálkodni(felső test,nemiszerv),majd hajat mosni,körmöt vágni,egyedül ruháit kikészíteni,állva vízelni?


Csak kíváncsiságból.


De mondom megtanították a gyereket megmosni,de ennyire lusta.Nem érdekli ha büdös neki.

2016. febr. 5. 20:02
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha megtanították tisztálkodni elég gáz.Első osztályba meg úgy mentünk iskolába az én időmbe késsel-villával tudtak már enni,öltözködni,szappannal egyedül tudtunk mosakodni,hajat mosás 8-9 évesen már ment egyedül.Pisilés állva olyan 3 évesen.Más kérdés volt?:-)
2016. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én ezekre nem emlékszem már. 6-7 évesen már biztosan egyedül fürödtem. Ruha kikészítése, evőeszközök használata már ovisan is ment. A hajmosásnál anyukám segített, mert mindig is nagyon hosszú hajam volt és ráadásul nagyon sűrű is. Azt talán olyan 12 évesen kezdtem el egyedül mosni. Szóval akkor szerinted én is gáz voltam :D
2016. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nézd 12 éves gyerek bőven kamasz már,testileg is serdül,bőven szőrösödik már így elég ciki elképzelni hogy az anyja mosogatja a haját főleg ha ellenkező nemű gyerekről van szó.12 évesen a játék mellett a lányokról,a fejlődésről is témázgattunk,ki is csúfolták volna ha valakiről kiderül még az anyja mosogatja a haját.


Azért gondolj bele alíg 2 év és középiskolás az illető,ez elég ciki.



Nem az az általános hogy 12 éveseknek az anyuk mossa a haját mert nem tudnak hajat mosni.A csajoknak mind szinte hosszú haja van,némelyiknek göndör,vagy gondolj göndör hajú néger gyerekekre és mind meg tudják mosni a hajúk.

2016. febr. 6. 19:49
 15/17 anonim ***** válasza:

Osztályban kinevették volna,meg kis babának nevezték volna ha valakit 6.-ban anyuka mosdat,mert nem megy egyedül a hajmosás.Egyik fiút is piszkálták mert nem tudott körmöt vágni,meg hozzánk fiúkhoz anyu már nem is ment be,akihez igen az is tagadta,mi nézegettük a csajokat,persze még nagyon gyerekek voltunk.Szerintem lányokhoz sem megy be az apjuk már.De ebben a korban mindenki nagynak akar látszani.


De a turós pénisz minden korban gáz,mert ha túl fiatal a gyerek,akkor a szülőket a higénia nem érdekli,ha meg már elég idős a gyerek akkor meg azért mert igénytelen.

2016. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%

Te nem lenni magyar vagy éppen valami szeren vagy, vagy ittál? :)


Ja 10 évesen mossa meg a pocset. Igaz ha az anyja megmossa...


Egy vicc jut eszembe erről

Anya, pisilnem kell!

Na gyere

Ne te, szólj a nagyinnak!

Miért szóljak? Én miért nem vagyok jo?

Mert neki remeg a keze.

2016. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ugyanakkor nem gáz. Ugyanis ez a magánélete. És senkinek semmi köze hozzá hogy vágom a körmöm, mosom a hajam. Persze a gyerekek imádnak mindenbe beleszólni, azonnal ítélkezni, de a kérdező már nem gyerek. Majd a saját gyereked egyedül vágja, mossa, de más gyerekéhez már bocs, de semmi közöd.
2016. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!