Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkülettel szexelni?

Fitymaszűkülettel szexelni?

Figyelt kérdés

Kb. 5 éves koromban megműtötték a péniszem, be volt gyulladva, és akkor azt mondták az orvosok, tisztán emlékszem rá, hogy ha még egyszer ilyen lesz, CSAK akkor kell megműteni ,tehát körülmetélni. Mivel nem történt ilyen, nem lett körülmetélve, nem is baj, mert inkább így hagynám.

Nem tudom, hogy súlyos-e. Lankadt állapotban hátra tudom húzni a bőrt, nincs vele gond, de merev állapotban csak félig megy, bár sosem próbálkozom, így is jó volt minden, egészen addig, amíg először nem feküdtem le valakivel. Tegyük hozzá, hogy a lány is szűz volt, nagyon szűk volt, a szűkületemmel megküzdöttem vele rendesen, fájni nem fájt,csak éreztem, ahogy feszít.

A kérdésem az, hogy egy már nem szűz lánnyal is nehézkes lenne ugyanez? Vagy arra gondoltam még, hogy síkosítóval tökéletesebb lenne, mert testnedvekkel, hogy ha jól csúszik, nem száraz semmi, akkor nem kellemetlen.

De ne tanácsoljatok olyat, hogy menjek el orvoshoz, nem fogok orvoshoz menni. Körülnéztem a témában, nem gondolom ezt vészesnek, csak azért, mert mereven nem tudom teljesen hátrahúzni.



2016. febr. 8. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Nekem sokkal durvább volt, mégis orvosi segítség nélkül megoldottam, szánd rá az időt mikor egyedül vagy otthon. A bőr tágulékony, simán ki tudod tágítani és akkor nem fog feszülni. Hátrahúzod a bőrt, felállítod a szerszámot, vagy félig húzod hátra kezdetnek, és úgy állítod fel, feszülni fog, de hagyd úgy jó darabig hagy táguljon, egy idő után simán hátra fogod húzni mert kitágul.

Nekem most ha aktívan szexelek semmi rossz érzés nincsen, ha kimarad pár hét, hónap, akkor kicsit kellemetlen mikor hátrahúzom merevedés közben, de nem vészes, nem fáj.

2016. febr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Ezt nem kell metélni,és fitymaszükületnél is csak durva fitymaszükületnél kell metélni,többi esetben van olyan műtêti eljárás amikor a fityma megmarad,megmenthető.(z plasztika,fityma plasztika,bemetszés).

Tény sok orvos metélni akar,de meg kell mondani hogy nem szeretnél metélést.


De meleg vïzben minden nap tornáztasd a fitymád,húzkid hátra,ha merev a péniszed akkor is folytasd.

2016. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha már részben hátra tudod húzni, akkor egy normális orvos nem fogja a metélést ajánlani. Vannak erre különböző (sajnos vagy nem sajnos) receptre kapható, általában szteroid tartalmú kenőcsök.

Ha feszegeted, akkor berepedezik, ami hegesedni fog, ennek következtében a fityma még szűkebb lesz.

Dönthetsz: egy krém vagy egy plasztika most, vagy egy körülmetélés később.

2016. febr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!