Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bőr és nemibeteg gondozónál...

Bőr és nemibeteg gondozónál hogyan zajlik egy vizsgálat?

Figyelt kérdés

Nem régiben voltam urológián, ahol a szokásos vizsgálatokat elvégezték rajtam. Vizelet vizsgálat, péniszemet megvizsgálták, prosztata vizsgálat.


Azt ajánlották, hogy forduljak bőrgyógyászathoz a panaszommal. Bőrgyógyászatra csak bő egy hónap múlva lett volna időpont így inkább bőr és nemibeteg gondozóhoz kértem időpontot.


Amikor kértem az időpontot azt ajánlották, hogy inkább a doktornőhöz menjek.


A kérdésem az lenne, hogy ott is ilyen vizsgálatokat fognak elvégezni? Mivel doktornő fogja majd végezni a vizsgálatokat így kicsit sokkal cikisebb lesz :D Emiatt ideges vagyok egy.


Egyébként ezek a panaszaim:

"A visszatérő tünetek a legváltozatosabbak: hámló makk, ráncosodó kiszáradt bőre, valamikor élénkpiros foltok, máskor sápadt csontszínű, és szinte állandó fitymagyulladás. Mintha kicsit szűkebb is lenne (kezdődő szűkület?), és kiszáradt koronaárok makkfelszín is tapasztalható. Érzékeny, néha viszket, időnként fáj."

Ezt a webbeteg oldalon írta le valaki, és szinte teljesen illik rám ez a leírás.



2016. febr. 10. 10:42
 1/4 Trafó1 ***** válasza:
100%

Bemész , elrebeged , előveszed, pironkodsz, recept és mehetsz dolgodra.

Kb ennyi.

Még mindig jobb mintha leszáradna:-PP

2016. febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

A bőrgyógyászat egy és ugyan az,mint a bőr és nemi gondozó .

A vizsgálat hasonló,mint az urológián .Aztán felír majd valamit,ami vagy használ ,vagy nem .Ha nem használ 1 hónap eltelte után ,lehet vissza menni,ír egy másikat .Azért ajánlották a dr nőt,mert ott fizetős a rendelés .

2016. febr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azért mert fizetős? Nem hinném. Az asszisztens nagyon kedves és segítőkész volt, mondta volna ha a doktornőnél fizetős a vizsgálat.
2016. febr. 10. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyászat és bőr és nemi gondozó ugyanaz, szóval nem értem a kérdést, a bőrgyógyász (aki egyben, minden esetben nemigyógyász is) meg fogja nézni a farkadat, ebből áll a vizsgálat, utána felír egy krémet, nagy valószínűséggel, más vizsgálatot nem csinálnak ott, általában egy kenetet se vesznek le, ezért megy mindenki magánhoz, akinek ilyen baja van.
2016. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!