Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladás?

Prosztatagyulladás?

Figyelt kérdés

3 hónapja kezdődött minden.

Alhasi szúrások, here és hímvessző.

Először arra gyanakodtam,hogy felfáztam. (nem kellett sokat járnom WC-re.)

Elmentem urológushoz aki megvizsgált és azt mondta, enyhén be van gyulladva a prosztata.

Írt fel gyógyszert 1 hétre meg gyulladáscsökkentőt.

Vissza mentem hozzá egy hét múlva, mivel időpontot adott. Ugyanúgy megmaradtak a tünetek picivel enyhültek a fájdalmak érdekes, hogy nekem nem kell sűrűn WC-re járnom vagy ilyesmi.

Először egyébként rohadtul fájt.... Mostanra már nem vészes alig-alig érzem.

Már jártam négy urológusnál és mind a négy azt mondta, hogy nincs semmi problémám.

UH. is volt.... Semmi eltérést nem láttak.

Tegnap előtt kaptam kézbe a vérképemet a doki azt mondta, hogy ilyen vérképet ritkán lát. Rendkívüli jó. Egyedül egy dolog tért el értékben (Limfocita) a max. érték 45,00% nekem 52,70% utána olvastam csak akkor lehet magasabb a Limfocita érték, ha fertőzés vagy vírusos megbetegedés történt.

Nem tudom mitévô legyek.... 3 hónap eltelt és ott tartok, hogy nem mindig fáj de még azért fájni szokott...


Szerintetek? Volt már valaki hasonló helyzetben?



2016. febr. 12. 00:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fertőzés okozta a prosztatagyulladást. Kell egy kis idő, mire lecsökkennek a limfociták. Ha tegnap beszéltél az orvossal, akkor mondtad neki, hogy még mindig fáj?
2016. febr. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!