Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A pénisz tövénél apró szemölcs...

A pénisz tövénél apró szemölcs-szerűségek nőttek. Ez mi? Mitől lehet? Mennyire aggódjak?

Figyelt kérdés

A képen egy amúgy esztétikus, átlagos, lankadt, karbantartott pénisz látható, aminek a tövénél apró szemölcsök vannak. Aki nem szeretné látni, ne nyissa meg, de szerintem nincs semmi undorító benne és az utcán járva napi szinten lehet csúnyább dolgokat látni. Aki segíteni szeretne értelmes válasszal, kérem nézze meg a képet.

[link]


Megszámoltam őket, 15 van.

Azt hittem azért jelentek meg tavaly nyáron, mert 2 hónapig nem borotváltam akkor a fanszőrzetem és "bepállott" vagy ilyesmi. Tudjátok, mint ahogy más embereknek mondjuk a nagyon izzadós tenyerén vagy kézfején jelennek meg szemölcsök. Utána ősszel a legtöbb lelohadt, eltűnt és csak pár darab maradt. Most november óta megint visszajöttek sokan és itt vannak.


Tavaly nyár óta 5 nővel volt szexuális kapcsolatom. Az 5-ből egyik sem volt egyéjszakás, minddel legalább egy hónapos szeretői/szexkapcsolat volt, de volt barátnőm is tartós kapcsolatban. Az 5-ből 3-mal rendszeres óvszeres védekezés nélkül ment, de minddel csináltam óvszer nélkül is legalább egyszer. A nők semmit sem szóltak érte, akik látták őket. Illetve az ő puncijukon semmi ilyesmit nem láttam egyszer sem!


Tünetei nincsenek. Nem fájnak egyáltalán, vagy ilyesmi. Borotválkozáskor, akár pengés borotvával csinálom, akár villanyborotvával, vigyáznom kell nagyon meg ne sértsem őket, mert már véreztek. Igaz, akkor sem fájtak.


2016. febr. 12. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Menjél bőrgyógyászhoz,ennyi már nem játék .
2016. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Egyértelmű a tanácsom. Sürgősen mutasd meg egy bőrgyógyásznak!
2016. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
De bőr és nemibeteg gondozó vagy urológia,ő is kezeli a nemiszerven lévő kiütéseket.
2016. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Condyloma

[link]

Menj bőrgyógyászhoz, vagy urológushoz!

2016. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!