Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az iskolai vizsgálaton kötelez...

Az iskolai vizsgálaton kötelezhet a védőnő a péniszem vizsgálatára?

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 00:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%

Miert baj ha megnezi? Inkabb o vegyen eszre elvaltozast, minthogy kesobb te erezd. Bar en nem is emlekszem, hogy a fiuknak valaha neztek e.

Szerintem ha azt mondod, hogy nem akarod, akkor nem fogja eroltetni, bar nem tudom, hogyan mukodik, en sosem ellenkeztem.

2016. febr. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Semmilyen orvosi vizsgálat nem kötelező.
2016. febr. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%

1. Orvosi vizsgálat nem kötelező. Minden jellegű vizsgálatot visszautasíthatsz. Kivétel a kórházban, ha az életedről van szó akkor nem utasíthatod vissza.


2. Meg értem, hogy védőnőnek nem mutatnád meg iskolában. Én sem. 1. Nem szakértő. Attól, hogy ránéz semmit sem fog tudni. Tapogatással te jobban észre tudod venni. Max fitymaszükőletet láthat, de azt te is tudod. A herebetegségeit nem tudja ránézésre meg mondani. Sok mindent az urologus sem tud, csak UH-val.



A vizsgálat az Urologus dolga és nem a védőnőé. Utasítsd vissza nyugodtan. ;)

2016. febr. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
82%
Hát nálunkn is volt ilyen csak nálunk mivel csak vagyok a mellünket vizsgálta meg tudom ez nem anyita intim hely de pl én nagyon szégyenlöy vagyok és hiába mondtam hogy én nem akarom akkor is muszáj volt megmuatni azt letapizta tudom ez az én érdekem volt stb de akkor is
2016. febr. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem tudom,de nálunk sosem néztek intim testrészt se fiúknál,se lányoknál.
2016. febr. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%

Végül is, persze, utasítsd vissza. Az oltásokat is, a gyógyszereket is, mindent. Aztán majd meghalsz 30 évesen.

Egyébként akinek semmi baja, az nem szokott parázni ezen, szóval szedd össze a bátorságod és ismerd be, hogy valami nincs rendben a farkaddal.

2016. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
A mellunket nekunk is megneztek, nem tapogattak, csak raneztek messzirol. Gondolom, hogy egyforma e.
2016. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Kár hogy az utolsó nem lány. A mellek sosem egyformák, ahogy a herék sem.
2016. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem kotelezhet, nálunk is volt már aki nemet mondott
2016. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%
Bocs,a szülőnek van megtagadási joga és nem a gyereknek ,főleg nem kiskorúnak .A gyerek irassa be az üzenőben a szőlőével ,hogy megtagadják a vizsgálatot .Az orvos majd beirja a naplójába ,vizsgálat megtagadva .Bármilyen utódlagos betegség, amit kiszűrhetett volna ,felelősség már nem terheli .Az iskola orvosok nem hobbiból csinálják,a törvény irja elő .Kiváncsi lennék ezekre az "mama kedvencekre " hogy egy pálya választásnál ennél komolyabb vizsgálaton hogy esnek keresztül .
2016. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!