Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ha ismerőssel...

Szerintetek ha ismerőssel közösen megyünk mosdóba, akkor attól a piszoárnál illik egymástól távolabb állni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 20. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ebben az esetben is érvényes a legalább 1 lépés távolság.
2016. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ember, kapcsolat valamint zsúfoltságfüggő.

Szerintem nem a melléállás a kérdés, hanem az átlesés, ami azért már neccesebb.

2016. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Ha több szabad hely van,akkor picit távolabb kell állni,ha nincs szabad hely csak mellette oda lehet állni,de nem kell odanézni,meg mivel van pici válaszfal simán lehet úgy vízelni hogy se tiéd,se te a melletted álloét ne lássák.
2016. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én pl ha haverral vagyok simán beallok mellé 16f
2016. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha sokan vannak és nagyon kell akkor simán mellé állok a haveroknak is, de azért inkább jobb messzebb lévőhöz menni. Nem az zavar ha mellettem áll, hanem ha tudom hogy láthatja (és én is láthatnám az övét) 17/F
2016. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindegy milyen ismerősről van szó,meg van e több szabad hely.Tök más egy haver,mint ha egy nyilvános mozsdóban kötsz ki és ott van egy szomszéd,tanár,nagybáty,vagy egy kolléga akivel semilyen kapcsolatod nincs csak egy helyen meloztok stb.Utóbbiak mellé nem állnêk be ha távolabb van üres hely
2016. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!