Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kemeny a herem alja, normalis?

Kemeny a herem alja, normalis?

Figyelt kérdés
Csak akkor kemeny amikor izgalomba jovok, a jobb heremen tapasztaltam ezt. Korabban is ott volt, kb. 1 eve tudok rola, de nem szenteltem kulonosebb figyelmet ra. A bal heremnel is valami hasonlo tapintasu dolog van csak kisebb. ( jobb herem nagyobb) Illetve mindket here tetejen talalhato mellekhere mozoghat? Mrrt ha kitapintom akkor tudom"terelgetni" egy bizonyos fokig. Nagyon beparaztam mindket dolog miatt mostansag, sot annyira bekepzelek dolgokat, hogy neha mar szur a herem..(meg folyton tapogatom..) 17f
2016. febr. 28. 10:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja es, a bal herem aljan ezt nehezebb kitapintani.
2016. febr. 28. 10:54
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nálad sem olvasok olyat,ami rendellenességet mutatna .

Ha valaki szép sorjában végig olvassa a nemi szervek működését,és ebből még több szerző írását is ,mert 1 ben mindent nem írnak le ,akkor látni van e gond ,vagy nincs .

Nem kell túlzottam macerálni a nemi szerveket ,és akkor nem jönnek az ilyen kérdések sem .A szervezet fájdalommal jelez nagyon sok esetben ,ha baj van .

2016. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igenis macerálni kell a nemiszerveket kötelezően! Önvizsgálat fontos dolog! Rákos elváltozás nem fog fájdalommal jelezni neked!
2016. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha nagyon kemény dolgot tapasztaltál a heregolyódon tapintásra, akkor azonnal menj orvoshoz! Fiataloknál előfordulhat a hererák simán és azt időben kéne észlelni. Legalább havonta ki kell tapogatni a herét, hogy van-e elváltozás. Holnap kezdj az urológusnál, ezt most halál komolyan mondom! Jobb félni, mint megijedni és ha baj van, akkor azt időben kellene észlelni. Tényleg menj holnap orvoshoz, a holnapi napot azzal kezdd!
2016. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hali! Ma voltam urologusnal, a mellekherem feji reszere gondoltam, higy valami mas. A kemeny dolgot a here aljan izgalmi allapotban nem emlitettem, a balnal is ott van szerintem, es regota ilyen.. Ultrahang is volt , mindketto rendben van :)
2016. márc. 1. 20:56
 6/6 anonim válasza:
Király! (Y)
2016. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!