Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lágyéktájt megütöttem bal...

Lágyéktájt megütöttem bal oldalt, csomó alakult ki. Izgalmi állapotban lóg a bal oldali és gyengén az ejakulálok. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Megütöttem lágyéktájt a bal herém felett, véraláfutásos lett, majd egy csomó alakult ki a bal herém felett ami néha eltűnik néha pedig ismét megjelenik. Égő, nyilalló érzés is szokott társulni a csomó megjelenésekor de ez sem mindig.


Izgalmi állapotban (...izgatáskor...) korábban mind két herém felfeszült, felhúzódott. Most pedig csak ritkán, többnyire csak lóg.

Amikor ejakulálok míg régebben erősen ellőtt most épp hogy csak kifolyik, sokszor úgy érzem hogy lenne még ami kijönne, de mintha valami elállná az útját és megakadna. Van hogy kicsit sem lövel hanem a makkomról le esik a lábam elé. (szörnyű ezt látni, nagyon béna látvány)


Az ondóm állaga is változott ha jól emlékszem.

Most helyenként híg helyenként pedig nagyon sűrű.

Ez is változó mert van hogy jó.

Régen vagy sűrűbb volt vagy hígabb, de egységes.


21 éves vagyok.

6 hónapja történt az ütés.

Mi lehet a gond? : ((


2016. febr. 28. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmi különösebbet nem látok .talán beképzeled hogy baj van .
2016. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!