Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszér gyógyítható műtét...

Herevisszér gyógyítható műtét nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy egy hete vettem észre hogy a bal herémnél be vannak kicsit dagadva az erek, igazából nem zavar és nem is fáj de valamit csinálni kell akkor is, és hogy ez megoldható bármiféle műtét nélkül?

2016. febr. 28. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Herevisszér csak műtéttel szüntethető meg.
2016. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak csecsemő korban.Ekkor van esély arra ,hogy vissza fejlődik .A gond a vénában van ,ezért dagadnak meg a here erei .Azt is műtik ,és nem a herét .
2016. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És esetleg ez lehet valami más? orvosra még nem került sor, de ahogy képeken láttam eddig elég rendesen kivehető tapintás nélkül is, nálam pedig egyátalán nem látszik kívülről. Páran mondták hogy lehet hirtelen megerőltetés miatt is és hogy elf go múlni, de azért minnél hamarabb meglátogatok egy orvost
2016. febr. 29. 17:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben kell műteni,ha a spermák gyorsaságát,a nemzőképességet nem befolyásolja,nem fáj akkor nem feltétlenül kell műteni.


De urológusnak jó lenne ha megmutatnád.

2016. febr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Semmiben nem hátrál, igazából minden ugyanolyan mint volt, anniy hogy csak tapintásra érzem, és egy nagyon minimálisan fáj ha megnyomom, de nincs állandó fájdalom, de holnap meghyek urológusdhoz biztos ami biztos
2016. febr. 29. 19:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Meg kérdezhetem, ha orvosnál nem voltál még és nem volt Ultrahang felvétel, honnan tudod, hogy Hereviszéred van? Sokszor az orvos sem tudja szabad szemmel és tapintásra meg mondani, csak ha ultarhanggal megnézi.
2016. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-osnak igaza van mindenképp menj el szakorvoshoz,hogy megtud hogy biztosan visszered van e.
2016. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A tünetekből gondoltam, utánanéztem interneten és az hasonlított legjobban rá, tegnap elmentem egyik orvos issmerősömhöz, azt mondta hogy lehet kialakuló sérv is, de ha szerencsém van csak egy gyulladás, viszont ma kértem időpontot sebészetre mindenképpen megnézetem
2016. márc. 2. 17:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg ha megvan a diagnózis.Sok szerencsét,remélem semmi komoly baj nem lesz.
2016. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rossz helyre mész. Urologushoz kellene menned, mivel ez az ő szakterülete, ő tudja megfelelően Ultrahangal megvizsgálni a véráramlást is, hisz neki van ebben tapasztalata. Azért vannak külön szakirányok. Fogászatra sem mész gyomorproblémával. Érted mire gondolok.


Az, hogy a tüneteket meg nézted a neten nem jelenti azt, hogy az a problémád. Ettől kapnak ideggörcsöt az orvosok, hogy már úgy állítassz, be hogy a diagnózist mondod és nem a tüneteket. Ezt hagyd az orvosra. Amúgy meg sok baromság van a neten.


A te tüneteid: Be vannak dagadva az erek.


Honnan, tudod, hogy az az ér, és nem az ondó vezeték? Nem feltétlen úgy helyezkedik el az ondóvezeték és a herevezeték ahogy az illusztrációs képeken. Minden embernek más az átmérője ezeknek a vezetékeknek, nincs konkrétan fix. A probléma gyulladás utáni hegesedés is lehet, de ez az ondóvezetéket szokta érinteni. És ezen kívül még számos probléma lehet.


Urologus Urologus Urologus.

2016. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!