Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pelenkás huszonéves fiú...

Pelenkás huszonéves fiú vagyok. Hogyan spórolhatok a pelenkákon?

Figyelt kérdés
nem tudják miért pisilek be gyerekkorom óta. már a létező össze vizsgálatom megvolt, de mivel se szervi okot se pszichés ok - kivéve a szorongás- nincs, nem írnak fel pelenkát. azonban egy csomag pelenka 5-6 ezer forint havonta és az még csak nem is elég. nagyon drága. mit tehetek? Hogyan tudok ezen spórolni?
2016. febr. 29. 18:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nem ajánlottak ilyesmit de még ha ajánlották is volna, nem mennék bele. nem szeretnék idegen anyagot főleg nem idegmérget magamban és felesleges műtétekkel sem akarom magam terhelni. köszi a választ azét.
2016. márc. 9. 18:53
 12/18 anonim ***** válasza:

Hormonok szabályozzák az éjszakai vizelet mennyiség termelődését. Olvastam egy ilyen orrspray hormonkezelésről. Nem erőltetésnek szántam.


Bizzóm abban, hogy meg gyógyulsz magadtól.

2016. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Pedig ha eddig nem múlt el csak úgy nem fog orvosi segítség,beavatkozás nélkül elmúlni.Beletörödni meg nem szabad,megoldást kell találni,gyógyszeres kezelés is van.
2016. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"Pedig ha eddig nem múlt el csak úgy nem fog orvosi segítség,beavatkozás nélkül elmúlni.Beletörödni meg nem szabad,megoldást kell találni,gyógyszeres kezelés is van."


Miért nem tudjátok felfogni hogy én így jól megvagyok és már rég túl vagyok az önelfogadáson? Miért nem magatokat vagy olyanokat akik azzal kapcsolatban kérnek segítséget próbáljátok "meggyógyítani"?


Én jelenleg jól érzem magam a bőrömben. Nem fogok további felesleges és fájdalmas, kellemetlen vizsgálatoknak nekimenni. Nem fogom magam gyógyszerekkel mérgezni mert NEKTEK ez lenne a kielégítő... na nem, majd a te kedvedért fekszem kés alá.... sajnálom, ez az ÉN életem.

2016. márc. 10. 19:12
 15/18 A kérdező kommentje:

"Hormonok szabályozzák az éjszakai vizelet mennyiség termelődését. Olvastam egy ilyen orrspray hormonkezelésről. Nem erőltetésnek szántam.


Bizzóm abban, hogy meg gyógyulsz magadtól."


szia. Köszi a jókívánságot :) Nézd, próbáltam orrspray-t de nekem nem használt és megmondom őszintén nem is szeretnék belepiszkálni a hormonháztartásomba. további szép estét.

2016. márc. 10. 19:18
 16/18 anonim ***** válasza:

Bocs,nem akartalam semmit sem ráderőltetni,sajnálom ha te támadásnak vetted hogy leírtam a tényeket hogy magától nem fog elmúlni.Ezzel nem azt akartam mondani menj kés alá!Ha te elfogadtad akkor jó,mert az a fontos neked mi a jó ebben igazad van.Bocs mégegyszer is ha azt gondoltad bármit is rád akarok erőltetni,senki nem szólhat bele az életedbe.


Csak nem írtad le az elején hogy se gyógyszeres ajánlat vagy egyéb megoldás leírás nem érdekel,ezért írtunk ötleteket.

2016. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy ott van az eldobható éjszakai pelenka ami óvja a kérdező ágyneműjét és pizsamáját. ;-)
2016. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szia nézd hol a leg olcsob a neten a jófogás.hu oldalon
2016. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!