Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Cegléden tudtok valaki magánur...

Cegléden tudtok valaki magánurológust ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyat aki kimeri írni az árait is..
2016. márc. 7. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen sehol sincs .Majd vizsgálat végén benyújtja a számlát .
2016. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Dehogynem. Szinte mindenhol ki vannak írva az árak. Még nem voltál magánnál úgy látom.
2016. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy az árak 5 ezertől 10 ezer között vannak.
2016. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

2 es ,alap ár lehet,ami megy felfelé .

Nem az adóhatóságnak dolgozik ő sem .

2016. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

2 es ,voltam az SZTK ban,ahol ki van irva,szinte minden rendelőhöz,mikor kinek van itt magánrendelése is .

Vizsgálat díja sehol sem olvasható .Voltam olyan magánrendelésen,pl fogászat,itt sincs kiírva mi mennyibe is kerűl .Ugyan ez volt belgyógyászati magánban is .

2016. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg elmegyerek a magánrendelőbe ott is fel van tüntetve. Ha nézek weboldalt ott is fel van tüntetve. Ha felhívom és időpontot kérek az asszisztenstől ott is elmondja. Ennyit erről. Van agyatok, beszélni is tudtok. Könnyű meg találni és meg tudni az információkat.
2016. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!