Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Máok akik szntén inkontinensek...

Máok akik szntén inkontinensek estére! Ti ha felveszitek a pelenkát és nem tudtok rögtön elaludni és kell pisilni, akor használjátok vagy inkább leveszitek és újra pelenkázzátok magatokat?

Figyelt kérdés

mert én nem igazán akarok ilyenkor már újra pelenkázni meg felkelni én hasznnálom. ez mennyire veszélyes? Mások mit csinálnak?


Egy estére pelenkás fiú.


2016. márc. 10. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Én úgy gondolom azért ezt nem erre találták ki .Ennyire kényelmesnek azért nem kell lenni .
2016. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi veszélye sincs ennek. Amikor éjszakára pelenkás voltam, a pelenkába végeztem el a dolgomat amikor pelenkázásom után is kellett pisilnem.


Reggelre lett levéve az éjszakai pelusom, ha a nagy dolgom éjszakára nem ment bele.

2016. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ment a pacsi :) de ezek szerint te be is kakiltál?
2016. márc. 16. 19:34
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
én inkontinens vagyok és egyáltalán nem tudom kontrollálni a vizeletemet, ha te tudod, akkor miért hordasz pelenkát?
2016. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mert amikor alszom akkor nem tudom.
2016. márc. 21. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
az éjszakai ágybavizelés és az inkontinencia nem ugyanaz. told le a pelust és pisálj wécébe.
2016. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attóll függ hogy mikor pisiltem be. Ha tv nézéskor csurgot be akkor szoktam cserélni, de ha már sötét van a szobába akkor már nem cserélek inkább alszok
2016. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Azért van rajtad a pelus, hogy használd és jól érezd magad. Ha megtelt s eljőtt az ideje úgyis ki kell cserélned.
2016. jún. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!