Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, ha egy általános orvosi...

Fiúk, ha egy általános orvosi vizsgálaton az orvos meg akarja nézni azt is, hogy mennyire könnyen lehet hátrahúzni a fitymátokat, tiltakoztok ellene?

Figyelt kérdés
Illetve, ha felszólít, hogy tessék hátratolni a bőrt, mennyire húzzátok hátra?
2016. márc. 11. 15:06
1 2
 1/14 gnoomage ***** válasza:
70%
Amennyire lehetne... Ez a dolga, ezért fizetik, hogy teljesen megvizsgáljon minket és ha gáz van tovább küldjön... Ha már annyira félénk valaki, hogy egy orvos előtt nem mer megmozdulni akkor neki meg mindegy... 16/f
2016. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Nekem 2x volt ilyen de ez kötelező orvosi vizsgálat volt, ahova járok suliba (szakmára) ott ez évenként kötelező. Nem sok értelmét látom de hát ha ez jó neki akkor nézegesse csak :D kicsit megalázónak tartom főleg hogy egy ronda öregasszony a doktor.. szerencsére nem nyúl(t) hozzá, ha megakarná fogdosni azt már nem engedném :D az asszisztense viszont egész csini de ő nem nézte a brokinkat csak háttal ült és irogatott valamit :/ pedig neki azért szívesebben előkapom(nám) :D
2016. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy vannak, akik ilyen fiatalon nem tiltakoznak, hanem természetesnek veszik, hogy vizsgálaton a bőrnek hátra kell mennie. Előfordul, hogy feláll (ha csak picit is)?
2016. márc. 11. 15:19
 4/14 gnoomage ***** válasza:
62%

Szakközépbe évente 2x van, bár nem szoktak nézni lent, csak kérdezik... Én szimplán nem aggódok emiatt...


És nem, egy nem szimpatikus "néni" a doki, és az izgulás miatt még kisebb lesz mint általában..

2016. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Én csak szakorvosnak mutatom. De amúgy is tudom, hogy nincs problémám, tehát minek mutogassam. Egy általános vizsgálaton ne ilyet nézzen, mert ennek nincs köze semminek. Ha urológiai gondom van urológushoz megyek. Ha fogászati akkor fogászhoz...stb. Most egy kötelező általános vizsgálaton például szakközépiskolában. Meg fogja nézni az orvos a manduládat, a gégédet, a füledet műszerrel, az orrodat is? Nem. Ilyet nem csinálnak. Pedig fontosabb nem? Vagy mondjuk a fogadat? De a fitymát még is meg akarják. Ennyit erről.
2016. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Ezek az öntudatos ostobák teremnek Magyarországon. Én ezt nem értem. Örülj, hogy még van orvos, aki megnézi a retkes farkadat és észreveszi, ha baja van! Mi bajod lesz tőle? Istenem!
2016. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Talán el kellene olvasni ,mit ír erre elő a rendelet .

Nemrég ki is irtam ide .Ebben szerepel a nemi szervek külső vizsgálata fiuknál. Az iskola orvos is elküldhet szakrendelésre is .

2016. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
De meg lehet érteni, ha egy nagyon fiatalnak meg nézi, mert még nem tudja milyen gondok lehetnek. De mondjuk egy 20 éves azért már tudja. Minek mutogassam, ha tudom nincs semmi gond?
2016. márc. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen iskolai vizsgálatok 21 éves korig terjednek ki.

Előző

2016. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocs közben irtak ,7 voltam .
2016. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!