Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, ha egy általános orvosi...

Fiúk, ha egy általános orvosi vizsgálaton az orvos meg akarja nézni azt is, hogy mennyire könnyen lehet hátrahúzni a fitymátokat, tiltakoztok ellene?

Figyelt kérdés
Illetve, ha felszólít, hogy tessék hátratolni a bőrt, mennyire húzzátok hátra?
2016. márc. 11. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én nem tiltakoztam, nézze csak 16f
2016. márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nekünk általános suliban volt ilyen utoljára, középsuliba egyszer sem nézték és nem is kérdezték, meg egyik haveromtól sem... 14 éves korig azért már kiderülnek az ilyen dolgok, mint a fitymaszűkület, stb.
2016. márc. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%
Csak szakorvosnak mutatnám én is meg.Lányok bugyijàba sem nézeget be az iskolaorvos.Ha valakinek fitymaszűkülete van az maga is észreveszi,sok értelme nincs,akik írtak is fitymaszűkületről itt csak mereven nem tudták hátrahúzni.
2016. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
21%
A vizsgálat meg nem kötelező,sok helyen eltekintenek tőle és a nemifejlettség vizsgálata nem csak fiúkra értendő innentől kezdve nincs miről beszélni ha csajoknál nincs semmi:-) .Általánosban lett volna egyszer,de senki nem vett részt rajta.Korábban meg nem néztek fitymát és több száz generáció felnőtt gond nélkül.Tudni kell rendesen tisztálkodni aztán nem fog fitymaszükület kialakulni,akik ide írtak fitymaszükületesek jó 80-90%-uk bevallotta nem mosta akár évekig sem meg.A kisgyerekkori fitymaszükületetet meg kiskorban felfedezik és kezelik.
2016. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!