Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Anális szex gumi nélkül...

Anális szex gumi nélkül élvezésel most mi lesz?

Figyelt kérdés
popón dugtam egy nőt gumi nélkül és bele is élveztem rá 1-2 napra pedig ég szúr a húgycsővem és pisilésnél majd meg halok annyira fáj a húgycsővemből pedig fehéres sárgás genny ürül ez húgycső fertözés?elmúlik magától?

2016. márc. 12. 16:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én is csináltam már gumi nélkül, de ápolt volt a partnerem ott. sztem nálatok ez volt, nem mosta ki magát eléggé a csaj
2016. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Elkaptál valami jó kis fertőzést gratulálok. Alapból análisan miért jó csinálni? A lánynak nem jó, max neked, de akkor már előre is dughatnád, hogy a partnered is élvezze. Menj orvoshoz.
2016. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"mondogasák"

Nincs több kérdésem..

2016. márc. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

El, el, persze, elmulik. El ne menj vele orvoshoz, az mint sarlatán. A helyi gurut keresd fel vagy egy természetgyógyászt, az majd ad bogyókat.


Idióta!

fertőzésed van, go orvos!

2016. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
de mielőtt anti biotikumot kapsz,a doki partvis nevű vicces szerkentyüt tol a kukidba.az is fájni fog :)
2016. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
1 : köszönöm szépen ezt a főnyeremènyt mellé társult még gonorhea nemi betegség lehet HIV is és pénisz görbülés göbök csomók a péniszben :) még most is nagyon rosszul vagyok
2016. márc. 27. 14:25
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor remélem megtanultad a leckét ;) a gumi nem az ördög teremtménye szegény férfiak élvezetének elrablására :)
2016. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!