Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek mennyit fogok még...

Szerintetek mennyit fogok még fejlődni és nőni lent?

Figyelt kérdés

17 éves leszek júliusban.


Későn érő vagyok, a látványos változás az még el sem kezdődött, vékony testalkatú vagyok, fanszőrzetem, spermám rendesen van, de a szőrzet a hasra még egyáltalán nem jut. Ezenkívül hónaljam szőrösödik egy kicsit, máshol még teljesen sima vagyok, lábon, karon, arcon is. Mellbimbóim mostanában dagadtak, és érzékenyek, azt hallottam, hogy ez is a hormonoktól. Még nem mutáltam, szóval noki hangom van.170 cm körül lehetek, habár szerintem nincs annyi, kevesebb.

42 kg vagyok, és ez halál komoly.


A péniszem 11-12 cm körül van, attól függ, mennyire áll.

Igazából én egyáltalán nem fosok ettől, és mivel olyan kicsi testem van, ez a 11-12 cm majdnem felér a köldökömig, így is kényelmetlen, ha feláll a gatyában, szóval a testemhez képest nagyon is ott van, de azért csak nem maradok mindig ilyen kis törékeny gyerek, nem?


És gondolom nőni fog vele a pénisz, ha már elérte a 11 cm-t.

Tavaly óta így is hirtelen nőtt 3-4 cm-t. De nem is tudnék elképzelni egy 14 cm-est sem ehhez a testhez, az övet sem tudnám felvenni tőle. De bízhatok benne, hogy arányosan nő a testemmel?



2016. márc. 13. 00:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Hat eleg visszataszito...de remenykedj. Egy liliputi lany jo lesz hozzad :p
2016. márc. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Későn érőnek mondod magad .A mellbimbóidból ,is erre lehet következtetni,mintha most lennél a kamaszkor elején,közepén

.Hogy spermád van ,az még nem azt jelenti,hogy nemileg érett is vagy .A pénisz növekedése nem életkorhoz,testi nagyságodhoz van kötve,hanem a nemi fejlődés befejeztéig.

Az az ,hogy a spermiumok zömében már utódnemzésre képesek .

A pénisz nem függ attól,ki milyen magas vagy alacsony

Csak a népi mondásban van ,kis ember nagy bottal jár .

2016. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


1. válaszoló: Szerencsére a testem arányai jók, így egyáltalán nem látszik rajtam, hogy túl vékony lennék. Elsőre jobb kiállású vagyok, mint egy köpcösebb gyerek, aki ugyanilyen magas. Egyébként is most kezdtem fejlődni, nem tudom, hogy lány vagy fiú vagy, de valószínűleg csak a leírt számok alapján elképzeltél.


Megsúgom, ha élőben azt mondom, hogy 60 kiló vagyok, azt is elhiszik, mert inkább szálkás típus vagyok.

2016. márc. 13. 12:56
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Mivel van spetmád,szőrzeted már későnérő már nem vagy.Csak alacsonyabb,vékonyabb alkat.Nem biztos hogy nőni fog a péniszed már,lehet végleges méretét elérte,ha nőne is nem sokat Valószínűleg.A 11-12 cm nem valami sok,de mivel jó alacsony vagy,olyan 7-8.osztályos magasságú,ehhez a magassághoz viszont ideális.


Nem mindenki szőrös típus,tehát nem mindenkinek lesz szőrös mellkasa,vagy alíg szőrös a lába.Ez genetikai adottság.


Ha apukád magasabb nálad akkor van még esélyed fejlődni.A legtöbb fiú viszont 17 évesen a végleges méretét, magasságát eléri,de mindig vannak kivételek.


Olyan 24-26 éves kor körül sok fiatal férfi szőrzete a köldök körül megerősödik.Bármi lehet.

2016. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát fater még jó 10 cm-vel magasabb, de ő is ugyanolyan vékony mint én
2016. márc. 13. 18:59
 6/11 A kérdező kommentje:
Ő olyan 180, vagy lehet 185 cm megvan, és azért ő is vékony típus, az övéhez képest az én testem még a fele se, egy 12 éves fiúé, szóval nem akarok ilyen maradni
2016. márc. 13. 19:01
 7/11 anonim ***** válasza:
biztos aranyos lehetsz :DD sztem még tuti fogsz fejlődni, addig örülj, míg nem vagy szőrös
2016. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De szerintem nem lesz vele bajom (vagyis remélem), mert enyhén felfelé görbül, és a tövétől kezdve szépen, nem a közepétől, nem előre felé áll, hanem felfelé, és nagyon enyhén jobbra is görbül, de ez meg azért jó, mert lankadtan jobbra állítva könnyen elfér + vérpénisz is, és mereven nagyon kemény amúgy. Ezenkívül a makk eléggé széles. Ilyen "dörzsölős" és esztétikus típus is.

Szerintetek?

2016. márc. 14. 00:11
 9/11 anonim válasza:
Anyukád milyen magas ?
2016. márc. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ő 160-165 körül, tőle már magasabb vagyok.
2016. márc. 14. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!