Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hímveszőmre nölt egy pattaná...

A hímveszőmre nölt egy pattanás szerű dudor. Elég kellemetlenűl érzem magam miatta. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A hímveszőmön van egy pattanás szerű pukli, de nincs a tetején az a fehér genyó amik szoktak lenni a pattanásokon, kemény és néhányszor megpróbáltam kinyomni mint egy pattanást de nem jött belőle semmi.. Mit csináljak ezzel kapcsolatosan? 17f

2016. márc. 14. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Vélhetően egy zsírmirigy. Általában mindenkinél előfordul. Nem ritkaság. Ha nagyon zavar, keress fel egy lézerrel operáló sebészt, aki leégeti. Általában egyedül rendelnek a magánrendelésekkor. Legtöbb ilyen sebész, aranyereket operál, úgy hogy nem kell zavartatnod magad, amikor a gatyádat lehúzod. Általában 8-10 ezer Ft-ot kérnek el.
2016. márc. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nekem is van.


5 éve... Le kell műtettned.

2016. márc. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
5 éve mi? Szórakozol vagy komolyan gondolod a leműttetést?
2016. márc. 14. 16:20
 4/7 A kérdező kommentje:
De 5 alatt nem tünt el?
2016. márc. 14. 16:21
 5/7 anonim válasza:

Igen.


3 évig nem mertem szólni anyáméknak.

2 éve tudják, de az orvosok meg csak kenőcsöket irogatnak fel.


Anyam meg azt hiszi azok segítenek.


Egyedül meg még nem mehetek műtétre.


Én is azthittem hogy elfog múlni.



Nekem olyanvan hogy borsónagyságú és középen van egy kis lyuk amiből fehér váladékot lehet kinyomni.

Csak ne kapard vagy vágd fel mert a belőle kijövő vér vagy váladék hogyha másik bőrrészre jut akkor szaporodik.

2016. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha leírod privátban hogy neked milyen akkor talán tudnék segíteni, mert nembiztos hogy neked is olyan van ami nem tűnik el.


De le kell szedetned valahogy.


Én emiatt nem kezdeményezek a lányoknál.

Elterveztem hogy egyedül öregedek meg.

2016. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem biztos még az se, hogy zsírmirigy, sztem várj vele kis időt, lehet, magától eltűnik, viszont, ha nem, akkor minél előbb mutasd meg orvosnak.
2016. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!