Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hagyományos módon már nem...

Hagyományos módon már nem lehet gyerekem. A mesterséges megtermékenyítés hogyan működik? (prosztata műtétek miatti gond)

Figyelt kérdés
Többször műtöttek prosztatára, a spermám visszfele távozik. Barátnőm pár év múlva szeretne gyereket, de így nem tudok neki... Azt tudom, hogy andrológus még megpróbálja gyógyszeresen megoldani, de ha az nem megy akkor mesterséges megtermékenyités jöhet szóba. Az hogyan működik? És mennyibe kerül?(100-200 között simán ki tudnék adni érte)

2016. márc. 16. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem tudom, de 100-ból ezer %, hogy nem áll meg, 200-ból se biztos. Mert a nő pl. kap közvetlenül előtte injekciókat, talán 3-at, azt támogatottan 30 rugó egyenként. Plusz még egy sor vizsgálat, stb. Csak röpködnek a 20-30-60 ezrek... :-/ Mivel ez egy hosszabb folyamat.
2016. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért ilyen fontos a kivizsgálás? De hogyan csinálják, ha nincs spermám?(persze a herék termelnek)


Az a helyzet, hogy olyan barátnőm van, hogy megérné érte.Még külföldön is dolgoznék, hogy összeszedjem a pénzt.Neki ez nem káros?

2016. márc. 16. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Első gyereknél van erre némi állami támogatás is .

Spermiumot meg tőled is tudnak levenni,és azt ültetik be.

Igy lehet saját gyereked is .Természetesen vannak vizsgálatok amit előtte elvégeznek .

2016. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké értem. De honnan veszik le a spermiumot? prosztatából vagy a heréjből? (bocsi, nem teljesen tiszta)
2016. márc. 16. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!