Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves korban mennyire...

13 éves korban mennyire érzékeny a makk? ( fájdalom szempontjábol. )

Figyelt kérdés
Szal ha hozzáréek csak ugy akkor kicsit kellemetlen érzés ez baj?
2010. ápr. 3. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj. Szerintem menj el orvoshoz!
2010. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha csak úgy hozzáérsz annak még nem kéne fájnia, sem kellemetlennek lennie


legalábbis nekem nem volt így soha.

26F

2010. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elkezd a makkod érzékenyedni a serdülőkorral. Ha viszont a fityma hátrahúzása közben vagy azután is fáj, ha hozzáérsz, akkor orvoshoz kell fordulni.
2010. ápr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmi baja. Amikor izgatod, használj krémet, szappant, tusfürdőt!
2010. ápr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

amikor hátrahuzoma fitymát, meg amikor visszatolom akkor nem fáj. cask akkor amikor hozzáérek, és leveszem rola az ujjam. igazábol nem is a hzzáérés pillanatában fáj, hanem amikor leveszem az ujjam.amugy köszönöm a kommenteket.


Ja és milyen krémet?:D

2010. ápr. 4. 18:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Naszóval... a makkodnak pont az a szerepe, hogy érzékeny legyen, hiszen a szexuális ingerek nagy részét a makkod közvetíti az agyad felé. Amik nem vagy 12-13 éves, nem foglalozol vele, ezért nem is tűnik fel, hogya fitymád alatt mi van, hiszen csak megmosod és kész. Amikor kezdesz rájönni, hogy a farkad örömszerzésre is tudod használni, elkezded próbálgatni, hogyan is csináld. Nekem, amikor kezdtem, a legkisebb tollpihe érintése is heves csikladozási reakciókat váltott ki, ezért vagy rajta hagytam a fitymát amikor simogattam vagy víz alatt csináltam. Pár év alatt egyre kevésbé lett érzékeny, ma már kitűnően tudom szabályozni mikor élvezzem az érintést.

Ha további kérdésed van, tedd fel nyugodtan.

2010. ápr. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hu köszönöm a kommentárod:D

na én eddig csak vízzel mostam, és amikor hozzáértem nekem is ilyen csiklandozás féle volt, de amikor levetett az ujjam, na akkor olyna kellemetlen érzés volt(egy nagyon kicsit fájt, de téleg kicsit) egy hete kezdtem el mosni tusfürdővel, és hál istennek már nem kellemetlen amikor leveszem. Írták h vannak kenőcsök amik direkt erer vannak hogy ott lenn ápoljam. Ezt hol leeht beszerezni, és mi a neve?:D köszönöm a válaszokat amugy:D

2010. ápr. 6. 22:01
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Igazából semmi szükség nincs rá, hogy bármivel ápold a makkod a szappanos vagy tusfürdős mosás mellett. ez csak akkor lehet fontos, ha valamilyen probléma miatt mondjuk kiszáradna vagy bepitosodna, ami viszont meg már olyan probléma, amivel orvoshoz kell fordulnod. Egyelőre szerintem semmi bajod, ha nem muszáj, ne használj semmilyen vegyi anyagot. Ha van még kérdés, tedd fel nyugodtan :)

2010. ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

*ha bepirosodna


Gy.

2010. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor tusfürdőt se használjak?
2010. ápr. 9. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!